Skocz do zawartości
Forum

Ile trwa Wasza gra wstępna?


Gość kinga_21

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochani:) No właśnie, ile to u Was trwa? bo na moje problemy z bolesnym stosunkiem itd moja ginekolog po badaniu powiedziała, że wszystko ze mną jest ok, po prostu wystarczy wydłużyc grę wstępną...
Do tej pory robiliśmy z partnerem tak, że zaczynaliśmy seks akurat kiedy już mi się "mocno chciało". Dodam, że z nawilżeniem nie mam problemu więc nie wiem o ile wydłużyc gre wstępną i kiedy mam wiedziec że jestem gotowa... Dr. powiedziała, że widocznie mięśnie się do końca nie rozluźniają, a więzadła nie puszczają-no ok, ale skąd mam wiedziec kiedy będzie już ok? Metodą prób? Jak będzie bolało to przestac i dalej gra wstępna?
poradźcie proszę:)

Odnośnik do komentarza

oooooo to rzeczywiście chyba gin miała racje, bo mimo, że nie patrzę na zegarek to wydaje mi się, że u nas jest dużo krócej. Oczywiście zaczynamy jak jestem mocno nawilżona i podniecona, ale widocznie jeszcze za mało rozluźniona.
Dziś albo jutro będę się widziec z moim facetem więc wszystko mu powiem i pewnie spróbujemy wydłużyc grę, bo wiadomo, nie tylko mi to sprawia ból, ale i on źle się z tym czuje słysząc moje "auu" ;)
dziękuję Wam pięknie:) bo chciałabym aby w końcu seks od początku do końca był przyjemnością :)

Odnośnik do komentarza

Mogę zdac relację, bo chłopak był u mnie na noc. Wydłużyliśmy gre wstępną, mimo, że chciało się zacząc wcześniej to wytrzymaliśmy;) Wczorajsze "rozpoczęcie" bolało tylko troszkę, a dzisiejsze w ogóle. Normalnie byłam w szoku:D
Fakt, że oprócz wydłużenia gry, mój partner znalazł na mnie sposób-tzn jak mnie rozluźnic.
Bardzo wszystkim dziękuję za rady, nawet nie wiecie jaka to przyjemnośc pierwszy raz od rozpoczęcia współżycia (czyli gdzieś pół roku) od początku do końca nie odczuwac bólu :D

Odnośnik do komentarza
Gość karolina_22

Miranda czytałam Twój drugi temat. Moim zdaniem koniecznie powinnaś się udac do DOBREGO ginekologa i wszystko opowiedziec. Moim zdaniem najpierw powinnaś się przebadac, co powoduje spadek libido, a później zając się bólem(lekarz pewnie dokładnie Cię przebada, zleci badania i pomoże - nie martw się, na pewno da się coś z tym zrobic)
a czy ból masz od początku współżycia czy po porodzie?
Jeżeli po porodzie to znowu wraca temat lekarza-badanie czy wszystko jest ok.
Jeżeli od początku to mam taką radę od siebie. Miałam kiedyś podobny problem i wydłużenie gry wstępnej też średnio pomagało-chyba po prostu cały czas byłam spięta. Jak już miało dojśc do wejścia penisa mój partner wchodził minimalnie, dosłownie tylko końcówką-i tak kilka, kilkanaście razy, aż w końcu sama poczułam, że już nie będzie bolało i go do siebie przyciągnęłam. Tak robimy cały czas, widocznie taka moja uroda, że nie może wejśc we mnie od razu, bo by mnie bolało ;)
powodzenia i koniecznie udaj się do specjalisty!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...