Skocz do zawartości
Forum

Uporczywe bóle brzucha, zaparcia i skurcze


Gość ka...87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 25lat urodziłam curke 6 lat temu , od 2 lat mniewam problemy z bolem brzucha (skurczmi).mniewam zaparcia problemy z załatwianiem sie. czeste bole zoładka pieczenie,.Gdy uprawiam seks ze swoim mezem zdarza sie ze bardzo mnie boli brzuch w okolicy pecherza i leze bez ruchu , bo gdy sie rusze bol sie nasila coraz bardziej w tedy boli mnie juz wszystko okolice odbytu jelit pecherza i macicy,.gdy sie załatwiam zakazdym razem mam skurcze brzucha i moja wizyta w ubikacji trwa30min.tabletki przeczyszczajace mi nie pomagaja.Zdrowo sie odzywiam nie jej fasfudów ani nie pije , nie wiem co sie dzieje byłam u ginekologa bo bardzo mnie bolała lewa strona brzucha nie mogłam podniesc nogi ani chodzic myslalam ze boli mnie jajnik ale moj Ginekolog powiedzial ze to jelito, nie mam nadrzerki . bylam u lekarza pierwszego kontaktu powiedzialam jak jest , to dostałam leki na jelita po kuracji z lekami dostałam skierowanie na usg i okazało sie ze jest wszystko wporzadku . jestem załamana bo te bole zaparcia , skurze sa nie do wytrzymania lekarze nie postawili zadnej diagnozy, ale przeciesz cos musi byc skoro tak jesti to jest bardzo bolesne i meczące. Bardzo bym prosila o pomoc i jakoms rade Pozdrawiam Karolina

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Twoje objawy zdecydowanie są niepokojące i wymagają dokładnej diagnostyki. USG nie jest jednak dobrą metodą do obrazowania przewodu pokarmowego, dlatego też powinnaś skierować do eksperta jakim jest specjalista gastroenterolog. Najprawdopodobniej konieczne jest wykonanie badań endoskopowych lub nawet tomografii. Nie zwlekaj z konsultacją! Nie warto się męczyć z tak uporczywymi objawami!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...