Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki i przezroczysto brązowy śluz


Gość pa..ty

Rekomendowane odpowiedzi

okres powinanm dostac 11dni temu jak narazie nic nie uprawialam seksu. jednak zauwazylam ze kilkanascie razy pojawial sie u mnei przezroczysty sluz a w nim tak jakby jeszcze brazowy ... czy to mzo ebyc spowodowane jakas infekcja czy taki sluz jest normalny?

Odnośnik do komentarza

no ja nie mialam konatktu z factem wiec hmm akurat tu moge byc spokojna chociaz i tak glupie mysli mam w glowie x] ^^ mysle ze w weekend odpoczne napije sie wina czy cos rozluznie sie i moze bd ok ;) ale i tak mam juz taka nerwice ze tragedia;[

Odnośnik do komentarza

Witam Pati,

Trudno bez badania ginekologicznego powiedzieć coś więcej. Czy masz jakieś dodatkowe objawy??
Występowanie brązowych upławów, może być związane ze stanem zapalnym pochwy, szyjki macicy. Istnieje także wiele innych przyczyn.
Opóźnianie się okresu może być związane z chorobami tarczycy(niedoczynność), nadmiernym wysiłkiem, złą dietą, stresem, podróżami, zaburzeniami homonalnymi (hiperprolaktynemia, PCOS) itd.
Kilkudniowe opóźnienie się okresu, może być spowodowane występowaniem stanu zapalnego miednicy mniejszej.
Dlatego, najlepiej jak udasz się do ginekologa, niech Cię zbada i ustali przyczynę.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Witam Mojej kobiecie spóźnia się okres już 6 dzień ponad 10 dni temu uprawialiśmy stosunek na poćzatku bez zabezpieczenia a po kilku minutach został założony 3 dni temu robiliśmy test ciążowy wyniki negatywne wczoraj zaczął wylewać jej się przeźroczysty lekko płynny mazia... Co robić co dalej mam 20 lat i jestem troche za młody na bycie ojcem. :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...