Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć z ud i brzucha oraz jak wymodelować policzki?


Gość wi...12

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 12i pół lat i waże 38,9 kg , mam lub wydaje mi się że duże uda i chciałabym trochę schudnąć na nogach i brzuchu . Jaką diete zastosować ?
Ale oprócz tego moje policzki są chyba za duże i też bym chciała tam mieć taki kości policzkowe fajne ..
Pomożecie ? : o

Odnośnik do komentarza

Co do ćwiczeń na brzuch i uda to na tym forum jest wiele propozycji.
Polecam poczytanie innych podobnych wątków, w których znajdują się tego typu przykładowe ćwiczenia.
Zaś jeśli chodzi o ćwiczenia na policzki to chętnie przedstawię Ci kilka ćwiczeń poprawiających wygląd twarzy.
1.Stań przed lustrem i otwórz szeroko usta i wymawiaj o,e, u, i. Staraj się, żeby samogłoska „e” była wypowiadana trochę jako „a” Poświęć na to 3 minuty. Następnie głośno wypowiedz głoskę „a”, a potem, jak najszerzej otwierając usta, głoskę „o”. Na koniec ćwiczenia, jednym, ciągłym ruchem, unieś wargi ku nosowi tak aby odsłaniać zęby. Wytrzymaj tak 5-7 sekund. Staraj się przy tym ćwiczeniu nie mrużyć za bardzo oczu.
2. Cmokanie ustami. Stan wyprostowana z rękami na obojczykach. Następnie zacznij cmokać. Cmokaj przez 30 sekund.
3. Otwórz usta i staraj się wykonać ruchy okrężne żuchwą. Zrób 10 a następnie chwila przerwy i znowu 10 powtórzeń.
Pamiętaj aby ćwiczenia były skuteczne powinny być wykonywane codziennie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...