Skocz do zawartości
Forum

Krew podczas pettingu a przerwanie błony dziewiczej


Gość ed...90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie.. Ostatnio podczas pieszczot z moim chlopakiem doszlo do petingu- pojawila sie krew ( z tego co zdarzylam juz przeczytac byla to blona dziewicza ale czy mozliwym jest ze mimo pojawienia sie krwi blona nie zostala przerwana?) Dodam ze podczas kolejnego petingu krew juz sie nie pojawila.
I kolejne istotne dla mnie pytanie czy moj partner podczas pierwszego razu moze sie zorietowac po moim zachowaniu ze jestem jeszcze dziewica? czy ten bol ktory moze sie pojawic podczas pierwszego razu jest spowodowany wlasnie przerwaniem blony czy jest tego inny powod?Poniewaz nie chcialabym by wiedzial ze to moj pierwszy raz...

Odnośnik do komentarza
Gość Darja to ja

Krew, która pojawiła się podczas pettingu była prawdopodobnie przerwaniem błony dziewiczej. Jeśli Twój partner wkładał np. palce do Twojej pochwy i pojawiła się krew, prawdopodobnie zerwał błonę dziewiczą.
Podczas stosunku, nie ma sensu udawać, że jesteś dziewicą, bo nie tylko o sam ból chodzi. Nie pojawi się krew i Twój partner poczuje że "nic nie przebija", takze jesli faktycznie straciłaś dziewictwo, to mysle ze jest prawdopodobienstwo, ze sie zreflektuje ze nie jestes dziewicą podczas współżycia. Moze ale oczywiscie nie musi. Jesli nie jestes pewna czy jestes dziewica i czy błona zostala przerwana, najlepiej pójść do ginekologa, ktory Cię zbada i powie co i jak. Możliwe, że po prostu błona została naderwana.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Podczas pettingu również można uszkodzić błonę dziewiczą, jeżeli partner wkłada Ci palce. Często ginekolodzy badają młode dziewczynki i dziewice przez odbytnicę aby nie uszkodzić błony dziewiczej.
Oczywiście może pojawić się ból i krwawienie podczas Waszego "pierwszego razu". Szczególnie jeżeli błona nie została do końca rozerwana.
Jeżeli krwawienia będą powtarzać się przy kolejnych stosunkach i zabawach, możemy wówczas mówić o tzw. krwawieniach kontaktowych i powinny być one wyjaśnione u ginekologa.
Pamiętaj aby po roku, po pierwszym razie pójść na kontrolę do ginekologa i wykonać pierwsze badanie cytologiczne.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...