Skocz do zawartości
Forum

Moje fantazje erotyczne


Gość Zmartwiona2012

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest choroba, po prostu taka forma erotyki Cię podnieca. Ludzie fantazjują i mają naprawdę różne fantazje. Czasem fantazjują o tym, czego nigdy by nie zrobili, nie pozwolili by na to, a czasem fantazjują o tym, co chcieliby zrobić, doświaczyc, ale się krępują, brakuje im odwagi. Możliwe, że Twoja fantazja wynika z tego, że "lubisz patrzeć", że samo patrzenie Cię podnieca, myślisz o swoim partnerze i innej kobiecie, bo chciałabyś zobaczyć jego w scenie erotycznej ale "z boku", patrzeć na niego, obserwować go. Może podświadomie Ty jestes tą kobieta, ale myslisz ze to ktos inny bo przeciez Ty patrzysz, albo moze myslisz o tym, ze widzisz taka scene, podniecasz sie i sie do nich dołączasz? Wg mnie nie powinnaś się tym przejmować, czasem ludzie fantazjują o czymś, czemu sie potem dziwią, np. kiedys słyszałam czy czytałam, że są kobiety, które fantazjuja o gwałcie, ale oczywiscie gdyby takie coś miało miejsce na pewno nie byłyby szczęśliwe. Mysla o tym, ze chcialyby byc zdominowane i w ten sposob sobie to wyobrazają. To, ze o czyms fantazjujesz, nie znaczy ze jestes chora albo ze faktycznie tego chcesz.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...