Skocz do zawartości
Forum

Ból jajnika i podbrzusza a ciąża


Gość ja_11

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie male pytanie. Spalam ze swoim partnerem w dni plodne(od poczatku do konca) bez zabezpieczen wsumie caly czas to robimy bez(wiadome nie ma sie czym chwalic)... konczyl we mnie. @ dostaje co 30dni kazdego miesiaca (5-6dzien). Od kilku dni pobolewa mnie lewy jajnik a czasem na zmiane raz prawy raz lewy... i zdarzylo sie ze podbrzusze mie bolalo tak jak przed @ a dopiero mam dostac 6 tak jak pisalam... Nie wiem co mam o tym myslec? czy to normalne? nigdy tak nie mialam przed @... zastanawiam sie czy to czasem ciaza czy to jest tak przed miesiaczka?.Nie mam porannych mdlosci czasem tam mnie zemdli w dzien lub pod wieczor... Miewam bole glowy ,czesto chodze do wc oddawc mocz, czasem tez odbije mi sie i mam takie dziwne uczucie w gardle... Cos typu zgagi... A co do brzucha jest wzdety chyba... a do @ mam jeszcze 11dni... pomozcie mi zastanawiaja mnie te bole wygladaja jak chwilowe skurcze... trwaja kilka sekund... Z tymi jajnikami jest tak ze lekko zakuje w lewym przechodzi na prawy... niekiedy sa silne ale krotkie... a nawet nie raz ich nie czuc za bardzo... podbrzusze tez zdarzylo sie ze zabolalo ale to tylko jedno dniowy bol byl...Po posilku jak zjem cokolwiek to mam wrazenie jak bym miala to zaraz zwrocic.... aha i nie mam zadnych plamien ani krawawien pomiedzy...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...