Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży poprzez preejakulat w dni płodne


Gość ma...lo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mojej dziewczynie, która ma 17lat, skończył się okres 15 lutego. Dni płodne dostała ok.20 lutego.
Jest dziewicą. 21 lutego dotykałem członkiem jej pochwy. Z członka wydostał sie preejakulat.
Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Odnośnik do komentarza

Mogło dojść do zapłodnienia o ile preejakulat został wprowadzony do pochwy, ponieważ obecność błony dziewiczej nie stanowi bariery nie do przejścia dla ewentualnych plemników. .W preejakulacie mogą ale nie muszą znajdować się plemniki.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Witam,

Opisywany przez Ciebie przypadek wiąże się z niewielkim prawdopodobieństwem. Zdarzają się pojedyncze przypadki, że podczas pettingu dochodzi do zajścia w ciąże. Najczęściej podczas wytrysku na zewnętrzne narządy płciowe.
Preejakulat zawiera niskie stężenie plemników, więc aby zapłodnienie było bardziej prawdopodobne, musiałbyś wprowadzić penisa do pochwy. Takie jest moje zdanie;)
Następnym razem zabezpieczajcie się, jeżeli chcecie uniknąć ciąży, albo po prostu uważajcie.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

a jezeli ja mialam taki przypadek :
kilka dni temu zapomnialam przyjać tabletke novynette zanim sobie o tym przypomnialam minelo wiecej niz 12 godzin. W ulotce przeczytalam ze przez 7 dni poprzedzających dzień zapomnienia tabletki trzeba rozważyć ciąże. Była to 4 tabletka.Jednak ja zabezpieczam sie jeszcze dodatkowo z chlopakiem stosujac prezerwatywe ... jedynie wszedl na poczatku we mnie i chwile pobylismy bez gumki ale po kilku minutach ją ubrał kontynuowalismy stosunek i doszedł w gumce ... czy jest jakies ryzyko ciazy ? Zaczynam sie bać

Odnośnik do komentarza

Preejakulat sam w sobie zawiera plemniki? Czy po prostu może zawierać pozostałość nasienia z poprzedniego orgazmu? Bo to jednak jest różnica. Ja się pytałem swojego lekarza jak to jest i powiedział mi ,że preejakulat jest wytwarzany przez gruczoły (nie pamiętam dokładnej nazwy), a sperma przez jajniki ,więc nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego. Później przewertowałem internet, także strony anglojęzyczne, i lekarze raczej skłaniają się ku temu ,że w preejakulacie samym w sobie nie ma plemników.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...