Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki 4 miesiące po porodzie


Rekomendowane odpowiedzi

Mam bardzo ważne pytanie może ktoś będzie mi mógł pomóc?
4 miesiące temu urodziłam 3 dziecko po porodzie moja miesiączka trwała 2 miesiące ciągiem tak samo jak po każdym dziecku potem miałam następną miesiączkę tydzień później kolejna czyli 3 po porodzie również tydzień później ( 2 trwała 6 dni a trzecia 10) kolejną czyli 4 dostałam po 20 dniach i trwała 7 dni i od tej miesiączki czyli od 4 do dnia dzisiejszego nie mam już żadnej miałam tylko przez trzy dni brązowe upławy z niewielkimi drobinkami krwi jeśli chodzi o współżycie z moim partnerem to za każdym razem używaliśmy prezerwatyw i nigdy nie było sytuacji takiej jak pęknięcie gumki bądź inne przypadki w przeciągu paru tygodni zrobiłam 4 testy ciążowe i wszystkie wyszły negatywnie a miesiączki brak dodam też że mam nadżerkę w ciąży miałam krwiaka i czasami zapalenie przed tą ciążą miałam jeszcze problem z zbierającą sie wodą w macicy od porodu nie byłam u ginekologa ale staram się pójść tylko że mieszkam w irlandii sama mój partner pracuje i znajomi również więc nie mam z kim zostawić dzieci więc muszę czekać jeśli ktoś miał taki przypadek bądź wie czym może to być spowodowane to bardzo proszę o odpowiedź z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

rozpatrywałam ciążę ale robiłam już pare testów każdego tygodnia i zawsze wyszły negatywnie rozmawiałam z partnerem i powiedział ze jest pewien że prezerwatywa nigdy nie pękła ani nic nie wydostało się poza nią więc nie rozumiem dlaczego nadal nie mam miesiączki ja rozumiem że test zbyt szybko zrobiony nie pokarze prawidłowej odpowiedzi ale ja robiłam wszystkie z przerwą tygodniową za 4 testem powinien być prawidłowy wynik

Odnośnik do komentarza

powodem również może być to że mój organizm nie doszedł do siebie tak jak pisała pani powyżej po 2 pierwszych porodach zawsze wszystko było dobrze miałam miesiączkę ciągiem przez 2 miesiące tak jak po 3 porodzie tyle że potem kolejne były regularne chyba że po 3 porodzie coś się zmieniło w moim organizmie i teraz może bede miała nieregularne miesiączki i może mniej obfite tyle że martwi mnie to że jeszcze jej nie mam miałam tylko te brązowe upławy z drobinkami krwi po takim czasie test ciążowy powinien pokazać prawidłowy wynik

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...