Skocz do zawartości
Forum

Zmiana tabletek antykoncepcyjnych a przerwa między blistrami


Gość innaaa92

Rekomendowane odpowiedzi

Gość innaaa92

Chciualabym tez spytac czy ja moge po 7dniowej przerwie zejsc z diane na cilest?? czy musze czekac az do wystąpienia miesiączki.. Pani ginekolog powiedziala ze musze czekac, ale to troche długo. Proszę o odpowiedz. Mam teraz 20 lat

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

ja sie zle czulam przy cilest widac nie dla mnie byly bo ja na poczatku bralam harmonet ale po tym to sie czulam baaaaaaaardzo zle niedobrze mi bylo przytylam po prostu strasznie sie czulam i po 2 miesiacach odstawilam bo one by mnie wykonczyly zrobilam 3 miechy przerwy i wzielam cilest to w porzadku wszystko bylo ale bralam krotko 3 miesiace bo potem poszlam do innej lekarz i dala mi yasminelle i tez bardzo jestem zadowolona biore juz 4 lata

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

oj mialo byc inaczej: przy cilest na poczatku bylo ok ale pozniej sie troche zamulilam taka senna bylam i napuchnieta trochee
przy cilest bylo pół na pół
przy harmonet bylo strasznie odradzam
teraz biore yasminelle i jest ok

Odnośnik do komentarza

Witam,

W przypadku przejścia, lek należy najlepiej rozpocząć w pierwszym dniu po przyjęciu ostatniej tabletki stosowanego w poprzednim cyklu środka antykoncepcyjnego, lecz nie później niż po 7 dniach standardowej przerwy w przyjmowaniu tabletek.
Także myślę, że nawet powinnaś skrócić przerwę na krwawienie i zacząć lek cilest, jeżeli dokończyłaś blister diany, no chyba, że ją przerwałaś w trakcie brania, wówczas musisz czekać na krwawienie menstruacyjne.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...