Skocz do zawartości
Forum

Ból głowy po urazie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
dwa tygodnie temu uderzyłam się w tył głowy o szafkę. Po trzech dniach byłam w szpitalu, na rtg nic nie wyszło w razie utrzymywania się bólu miałam się zgłosić do lekarza rodzinnego po skierowanie do poradni neurologicznej. Tak też zrobiłam, ponieważ ból głowy nie ustaje, dodatkowo zrobiłam się śpiąca, bolą mnie oczy i cały przód głowy. Czy w takim wypadku powinnam się ponownie zgłosić do szpitala na izbę przyjęć?? czego to mogą być objawy? pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź. Acha i biorę tabletki przeciwbólowe ale nic nie pomaga.

Odnośnik do komentarza

po pierwsze nie dobijaj sie bo wcale nie musisz miec krwiaka po prostu moze Cie bolec glowa to normalne, ja tez tak mialam jak sie uderzylam glowa o kaloryfer bo sie bujalam na krzesle i tez mnie straszyli krwiakiem a nic nie wyszlo tylko po prostu bol z uderzenia, a krwiaka sie nie leczy to jak siniak on sie wchlonie sam tylko zanim sie wchlonie moze wlasnie bolec ale mysle ze nie bedziesz miala krwiaka ja mocno przywalilam i nie mialam i tez o tyl glowy :) mnie glowa bolala z miesiac myslalam z eto migrena po uderzeniu ale potem przeszlo z dnia na dzien.

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Dwa miesiące temu udeżyłam sie dosyć mocno w głowę (po prawej stronie nad czołem) po udeżeniu czułam ból na zewnatrz ale z czasem ustał, Czuje jednak od pewnego czasu ból w tym samym miejscu lecz tak jakby w środku, czasami są to tak jakby uderzenia bólu. Co powinnam zrobic w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

1.5 roku temu mialam maly wypadek mianowicie uderzylam glowa o chodnik, stracilam przytomnosc, zalozyli mi 5 szwow. od tego czasu miewalam bole glowy w okolicy urazu lecz ostatnio nasilaja sie one. często tez mam zawroty. czy powinnam.sie zglosic do lekarza? prosze o wszelkie porady. dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość smutna 56

wiem ze bedzie to śmiesznie miesiac temu wpadłam do wanny tyłem mam uraz nogi po zlamaniu nie mam pojecia co mam robic i boli mnie w pochwie zarabiście .mam ginegolog 3.04.lekarz popow mówi ze to nic takiego pierwszy raz padania krwi do endokryeologa robilam w tym mc i mam padania dalsze za 3 mc boje sie nigdy nic nie wie co mnie jest chodze sztywna lewa strona tak mam co mc to sztywnienie mam padaczke.

Odnośnik do komentarza

Witam moja kolezanka ma problem wiec pisze w Sylwestra bardzo mocno uderzyla sie w glowe wyskoczyl jej zwykly guz po jakims tygiodniu zszedl a po kilku miesiacach zaczela ja pobelewac w tym miejscu glowa ale bol nie jest mocny taki chwilowy i gdy dotyka tam reka odczuwa jakby pobolewajace miejsce czy jest to mozliwe ze ma jakis uraz czaszki i co z tym zrobic?czy to nie zagraza jej zyciu?

Odnośnik do komentarza

zamiast wierzyć w magiczne działania środków przeciwbólowych, lepiej się przebadac. Przeciwbólowe tlyko maskuja ból a nie leczą. Są przecież dostępne badania obrazowe jak rentgen, rezonnas czy tomograf. A bywa ze przy badaniu jednego przy tak dokładnym przebadaniu nawet dowiemy się o innych nie prawidłowościach, ja miałam tak trafiłam ze skierowaniem na rezonans do starmedica bo miałam problemy z uszami, zatokami a wyszło że mam glejaka wiec lludzie badajcie sie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...