Skocz do zawartości
Forum

Ból penisa przy erekcji i oddawaniu moczu


Gość Kawkaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 21 lat i mam bardzo duzy problem ze wzwodem i bolem pracia. Gdy zaczyna sie wzwod zaczyna lekko swedziec dolna czesc penisa przy jadrach i bardzo wolno sie podnosi i szybko opada. Nawet po takiej slabej erekcji, gdy sikam czesto boli penis na calej dlugosci i promieniuje do jader i pecherza, promieniuje najczesciej jak koncze oddawanie moczu. Czesto chce mi sie sikac i nie czuje raczej parcia na pecherz tylko na penis jakby mialo zaraz cos poleciec. Przy wytrysku roznie jest czasem boli w okolicach zoledzia czasem nie. Erekcji porannych nie mam, nawet po zaprzestaniu masturbacji. Zastanawiam sie czy czesta masturbacja, praktycznie codziennie od 15 roku zycia, nawet 2 razy na dzien, mogla spowodowac jakies infekcje albo uszkodzenie cial jamistych, bo ewidentnie jest wykrzywiony w lewo na krztal niestety mojej prawej reki i moze moglo sie cos tam w srodku naderwac. Bylem u urologoga zrobilem usg jader, stercza, pecherza, nerek i nic nie wyszlo, badanie moczu w normie. Te bolowe objawy zaczely sie z jakies poltora roku temu.

Odnośnik do komentarza

Jesli robiłeś analize moczu, usg i wszystko wyszło prawidłowo, to proponuję Ci zrobić jeszcze posiew, możliwe, że to jakas infekcja, która nie wyszła w moczu. To może powodować ból i swędzenie, np. jeśli jest to jakas infekcja grzybiczna. Jesli i to zostanie wykluczone to faktycznie problem moze wynikac ze zbyt silnej, zbyt czestej masturbacji, która mogła coś nadwyrężyć w penisie.

A co do braku erekcji, to to masz najprawdopodobniej od nadmiaru masturbacji. Musisz zaprzestać się masturbować, możliwe, że się uzalezniłeś od masturbacji. Nadmierna masturbacja może powodować problemy ze wzwodem, brak erekcji, brak wytrysku lub przedwczesny wytrysk, może nawet powodować brak przyjemności podczas stosunku z kobietą, gdy penis przyzwyczai się do dotyku rąk. Koniecznie przestań się masturbować, jeśli pomimo tego nadal będziesz miał problemy ze wzwodem, nie wiem czy nie potrzebna będzie konsultacja z seksuologiem.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Mialem usg jamy brzusznej i wyszlo, ze "Nerki o prawidlowej wielkosci i polozeniu bez cech kamicy u zastoju. Jadra, stercze, prostata tez w porzadku na usg. Problem pojawil sie ostatnio po wytrysku. Trzeci dzien czlonek bardzo slabo reaguje na bodzce, jest zawsze na maxa malutki i pojawia sie lekki bol penisa i jader w roznych miejscach przy probie podniecenia. Mozliwe zeby takie objawy mogly wywolac kamienie? Dodam, ze dzien wczesniej wieczorem mialem po polozeniu sie do lozka samoczynna full erekcje bez bolow.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...