Skocz do zawartości
Forum

Co się stanie, jeśli przestanę zażywać tabletki antykoncepcyjne po dwóch miesiącach?


Gość si...ta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam byłam zostaly mi przepisane tabl. antykoncepcyjne 2opakowania na sprawdzenie czy sa dobre. Lekarz kazal mi przyjsc po 2 miesiacach, zostało mi 5tabl. z drugiego opakowania a lekarz jest na urlopie... nie chce isc do innego. czy cos sie stanie kiedy przestane wogule brac tabl po tych 2 miesiacach przyjmowania?? czy moja miesiaczka nadal bedzie co 21dni czy rozleguluje sie znow?

Odnośnik do komentarza

prawdopodobnie rozreguluje się, na pewno nie dostaniesz jej za 21 dni bo biorąc tabletki antykoncepcyjne nie masz okresu tylko masz krwawienie z odstawienia, więc to taki sztuczny okres. Jeśli odstawisz tabletki, hormony znów się rozregulują. Jeśli chcesz kontynuować branie tabletek, nie chcesz robić przerwy ani zmieniać, bo te są dla Ciebie odpowiednie, idz do lekarza rodzinnego powiedz jaka jest sytuacja i on Ci przepisze te tabletki, a najwyżej później jak będziesz u ginekologa poprosisz o karteczke że faktycznie je bierzesz.
Poza tym nic sie nie stanie ja skonczysz je przyjmowac po 2 miesiacach, okres mozesz miec rozregulowany i tyle i uwazaj, zebys w ciaze nie zaszla, bo po tabletkach ponoc latwo mozna zajsc w ciaze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...