Skocz do zawartości
Forum

Dziwne zasłabnięcia


Gość oooo maaajkaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość oooo maaajkaaaa

Mam problem, w ciągu ostatniego miesiąca zasłabłam 2 razy, to było tak:
byłam u kolezanki, rozmawiałysmy było wszystko ok zle sie poczulam, powiedzialam, ze wroce do domu. mieszkamy na jednym osiedlu wiec droga do domu zajela mi raptem 5 min. wrocilam do domu i oblal mnie zimny pot zakrecilo mi sie w glowie, poszlam do lazienki i zaslablam. bylam przytomna widzialam lazienke ale jakby przez mgle i tak jakbym otumaniona byla, zaczela mi slina szybko podchodzic do ust. to trwalo 5 minut zanim wrocilam do siebie, przemylam buzie i polozylam sie, kolatalo mi serce bardzo. przestraszylam sie ale opanowalam sytuacje.
a drugi raz zdarzylo sie u dziadkow. Bylam z psem na dworze wrocilam do domu i obiad byl gotowany bylo duszno w domu weszlam do przedpokoju i upadlam. ale znow bylam przytomna mialam otwarte oczy nic mi sie nie stalo zawolalam mame ona sie przestraszyla chciala pogotowie wzywac ale ja mowilam troche belkotalam ale mowilam ze nie i w ogole i po chwili wszystk owrocilo do normy. nie odchudzam sie nie stosuje zadnych diet. Poszlam z mama na morfologie wyniki sa w normie EKG w normie, mocz w normie. Nie wiem co mi jest, lekarz powiedzial ze to oslabienie z okresu odzywiania ze mam sie nie przemeczac dobrze odsypiac i powtorzyc badania. Czy ktos sie spotkal z taka sytuacją?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...