Skocz do zawartości
Forum

Chcę schudnąć, bo wstydzę się swojego ciała


Gość xn...12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Mam 14 lat za 15 dni skończę 15 lat . Mój wzrost to 169 a waże 78 . Próbowałam już różnych diet oraz ćwiczeń ,ale nic nie pomaga .Za niedługo mamy wakacje ,a ja bardzo bym chciała wkońcu wyjść na basen itp . Wstydze się swojego ciała mam duże uda i wielki brzuch .. chciała bym schudnąć chociaż 18 kg i wyrzeźbić swoje ciało tak by się go nie wstydzić .

Co powinnam zrobić żeby zmienić swój wygląd ?

Odnośnik do komentarza

Szkoda że wstydzisz się iść na basen, ponieważ pływanie świetnie właśnie modeluje sylwetkę. Pływanie zmusza wszystkie mięśnie naszego ciała do dużego wysiłku przy tym nie obciążając stawów. Modeluje ono całe nasze ciało za jednym zamachem. Dlatego warto jest przełamać wstyd i zapisać się na basen. Jeśli wstydzisz się to wybierz strój jednoczęściowy albo taki kŧóry składa się z szortów i góry w stylu bluzki na ramiączkach.
Jeśli mimo to nie zdecydujesz się na pływanie to polecam Ci zumbę albo zajęcia fat burning. Zumba jest to połączenie tańca z elementami fitnessu. Zajęcia składają się z prostych układów wykonywanych do żywiołowej muzyki. Ćwiczenia fat burnig są nastawione przede wszystkim na spalanie tkanki tłuszczowej.
Na co dzień oprócz pływania lub zumby warto by było chodzić na spacery, jeździć na rowerze lub biegać. możesz też ćwiczyć w domu. Nie poddawaj się nawet jeśli nie widzisz efektów, ponieważ one pojawią się z czasem.

Odnośnik do komentarza
Gość inesines666

Zacznij biegać. Godzinka dziennie około 3-4 razy w tygodniu i na pewno po niedługim czasie zobaczysz rezultaty. Ja tak miałam, z tym że bywało i tak, że biegałam więcej razy w tygodniu. Wiesz, nie jest tak ważne, czy będą to 3 czy 4 razy w tygodniu, tylko to, żeby nie poddać się po 2 tygodniach i powtarzać czynność regularnie. Przy tym musisz zadbać o odpowiednią dietę, to jest podstawa sukcesu. Jeżeli zdecydujesz się na odchudzanie metodą biegania, zwróć uwagę na to, że Twoje stawy mogą po niedługim czasie stać się przeciążone. Musisz o nie odpowiednio zadbać. W moim przypadku po jakimś czasie pojawiły się dość silne bóle kolan - nawet podczas snu. Poszłam do apteki i zapytałam o jakiś środek na ten problem, polecono mi sól leczniczą Salco.To jest sól jodowo-chromowa lecznicza i bardzo dobrze pomaga, z tym że trzeba ją stosować około 3 tygodni. Jeśli wystąpi u Ciebie problem ze stawami, polecam Ci ten środek. Fajnie działa też na zakwasy, które pewnie początkowo pojawią się u Ciebie. Powodzenia w treningach! Życzę szybkiego schudnięcia:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...