Skocz do zawartości
Forum

Nie potrafię pohamować chęci jedzenia


Gość ni...a9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam 13 lat, 163 cm wzrostu i waze ok .55 kg . Czy mam nadwage .? W ostatnim czasie przytylam, poniewaz nie potrafie pochamowac sie w jedzeniu . ; ( Moglabym caly czas jesc pomimo tego ze nie jestem glodna . Szczegolnie slodycze . ; (( Nie wiem co mam robic .

Odnośnik do komentarza

Twoja waga jest prawidłowa i proporcjonalna do Twojego wzrostu. Nie powinnaś się odchudzać. Jeśli chcesz wymodelować swoje ciało to zacznij ćwiczyć. Zapisz się na basen, kurs tańca czy jakieś sportowe zajęcia pozalekcyjne. Ważne by jak najwięcej się ruszać i być aktywnym. Wtedy nie powinnaś mieć problemów z utrzymaniem wagi. Co do niezbyt silnej woli, to spróbuj znaleźć na to sposób. Niektórym pomaga znalezienie sobie jakiegoś zajęcia, bo jedzą z nudów. Może i Ty poszukaj czegoś co Cię odciągnie od jedzenia. Możesz np malować, czytać książki czy iść na spacer. Drugim pomysłem jest zapicie ochoty na jedzenie, jak poczujesz że masz na coś ochotę to wypij szklankę wody i poczekaj, w większości przypadków ochotą na coś do zjedzenia mija.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...