Skocz do zawartości
Forum

Bardzo gęsty katar u dziecka


Gość sn...07

Rekomendowane odpowiedzi

Moja 13miesieczna córeczka miała katar taki gesty który ciężko było wyciągnąć za pomocą gruszki z noska teraz po kropelkach do nosa Nasi vin soft ma taki znów lejący się jak na początku przeziębienia miała także gorączkę 38,5 stopnia przez cały tydzień obecnie już jej nie ma .tylko sam katar i odrywający się kaszel co jakiś czas. bylismy u lekarza 2 razy mala została osłuchana i nic jej nie jest - tak stwierdził lekarz proszę o pomoc.Dodam ze mała dostała syrop ELOFEN i CLEMASTINUM WZW. mała bawi sie i je normalnie.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane objawy najprawdopodobniej wynikają z infekcji na tle wirusowym. Leczenie takich schorzeń polega generalnie na zwalczaniu objawów. Stosuje się zatem leki p/gorączkowe, uszczelniające naczynia, woda morska do nosa, mukolityki i witaminy. Jeżeli takie leki zlecił lekarz, to jego postępowanie jest jak najbardziej prawidłowe i nie powinna się Pani niepokoić.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Moja córka ma od tygodnia katar. Gęsty i niedający się wydmuchać. Byłyśmy u lekarza przypisał krople i witaminy i tyle, stwerdził nic powaznego. Dzisiaj zauważyłam że córce mocno ropieją oczy. Czy to może miec związek?
Córka ma 7 lat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...