Skocz do zawartości
Forum

Zmniejszenie podniecenia przy stosowaniu krążka NuvaRing


Gość sa...k3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam 18 lat. Od pewnego czasu mam problem z orgazmem, podczas zbliżeń z partnerem. Nawet same zbliżenia nie podniecają mnie tak jak kiedyś. Wcześniej mogłam współżyć kilka razy dziennie. Cały czas chodziłam podniecona, a w szczególności, przy partnerze. Zaczęłam używać antykoncepcji - Nuva RIng, i od tego czasu zaczęły się moje problemy z podnieceniem. Mam ochotę na seks, ale nie czuje się podniecona. Czytałam na ulotce, że ten ring może spowodować zmniejszenie libido. Czuje się niezaspokojona, dlatego zaczęłam się masturbować w domu. Wtedy udaje mi się dostać upragniony orgazm, ale mimo tego, nie czuje się podniecona. Cały czas próbujemy z partnerem różnych rzeczy. Jeszcze dłuższe gry wstępne i pieszczoty, poznawanie swojego ciała, mówienie w danej chwili na co mam ochotę i czego oczekuje. Nawet wypróbowaliśmy różne preparaty jak np. hiszpańska mucha, lub poppersy. I nic na mnie nie działa. Co mogę zrobić abym mogła znowu czuć podniecenie? Dostać orgazmu?
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Badania kliniczne wykazały, że stosowanie antykoncepcji hormonalnej może powodować zaburzenia w osiąganiu orgazmu. Twój problem może potęgować fakt dużej chęci w osiągnięciu pełnej satysfakcji seksualnej. Być może konieczna będzie zmiana rodzaju antykoncepcji. Porozmawiaj o swoim problemie z lekarzem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...