Skocz do zawartości
Forum

Petting w ubraniu a ciąża


Gość ka...00

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moja dziewczyna może być w ciąży? Jakiś czas temu pieściliśmy się z dziewczyną (w ubraniach) Doszło u mnie do wytrysku ale w moje bokserki. Nie współżyłem z nią nigdy więc jest dziewicą. Teraz jej okres spóźnia się już 8 dni. Cykl już się skończył... Boję się że może być w ciąży. Jest taka możliwość?

Odnośnik do komentarza

wiesz jeśli nie prowadziłeś penisa do jej pochwy to raczej szansa na ciążę jest znikoma. Opóźnienie okresu może wynikać z różnych sytuacji, moze jest podziębiona, przyjmuje jakieś leki, może to przez stres i strach że jest w ciąży. Tak więc spokojnie i bez paniki.

Straszna rzecz ta pamięć kobieca! Oscar Wilde — Portret Doriana Graya

Odnośnik do komentarza

Witam,

Jeżeli nie doszło między Wami do stosunku płciowego to możliwość wystąpienia ciąży jest mało prawdopodobna.
Seksuolodzy podają, że podczas pettingu może dojść do zajścia w ciąże: w wyniku bezpośredniego wytrysku na narządy płciowe kobiety lub wprowadzenia nasienia przeniesionego na palcach do pochwy. Ryzyko jest małe ale należy się z nim liczyć.
Proszę wykonać test ciążowy aby upewnić się. Myślę, że opóźnienie krwawienia menstruacyjnego u Pana partnerki może wynikać z innych przyczyn(m.in. stresu).

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie. Czy jeśli chłopak jest nagi, a kobieta ma na sobie legginsy, majtki i założoną wkładkę, czy istnieje ryzyko ciąży? Czy plemniki mogą dostać się w ten sposób do pochwy, jeśli zdarzenie te wyglądało w taki sposób jak 'sex w bieliźnie'? Boję się, że plemniki mogłoby się jakoś dostać do pochwy, jeśli doszło do wytrysku. Czy przenikają przez majtki i legginsy?

Odnośnik do komentarza

Witam, Mam pytanie. Wczoraj z dziewczyną uprawialiśmy seks przez ubranie. Ja bawiłem się dziewczyny narządami przez spodnie ona moim członkiem poprzez bezpośredni kontakt. Ja także dotykałem swojego członka a potem bawiłem się jej narządami ale tylko poprzez spodnie. Kilka razy dotknąłem gołym penisem jej narządów ale ona była w spodniach. Potem doszło do wytrysku ale już penis był w spodniach Rozumiem, że ryzyko jakiegośkolwiek zapłodnienia w tym wypadku jest zerowe?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...