Skocz do zawartości
Forum

Nie potrafię schudnąć mimo ćwiczeń i diety


Gość a....ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 22 lata 171 wzrostu a moja waga to ,,87,, kg! Nie potraie schudnac, mimo tego ze chodze na saune ,dwa razy w tygodniu chodze takze na basen i nic moja waga stoi w miejscu , staram sie jesc rzeczy ktore maja malo weglowodanow ale podjadam slodycze ,czy jest jaki sposob zebym w ciagu 3 miesiecy schudla 10 kg ?? Pozdrawiam Ola

Odnośnik do komentarza

Jeśli podjadasz słodycze to nie dziw się, że nie możesz schudnąć. Wszystkie kalorie, które spalisz na basenie czy podczas ćwiczeń wprowadzasz do organizmu razem ze słodyczami. Postaraj się nie podjadać między posiłkami, jeśli masz już naprawdę wielką ochotę to napij się herbaty owocowej bez cukru albo weź tic taca.
Jeśli chcesz schudnąć w ciągu 3 miesięcy 10 kg to naprawdę musisz się postarać. Proponuję dietę 1200 kcal i dużą dawkę ruchu tak by od razu modelować sylwetkę i wyrabiać mięśnie. Basen jest bardzo dobrym rozwiązaniem jeżeli chodzi o dawkę ruchu.
Ogranicz swój jadłospis do 1200kcal dziennie podziel go na 4-5 posiłków z czego najbardziej kaloryczny powinien być obiad ( ok 500 kcal i śniadanie ok. 250-300 kcal). Zrezygnuj z tłustych potraw i mięs na rzecz chudego mięsa, ryb i potrwa gotowanych, czy duszonych we własnym sosie. Jedz dużo warzyw ponieważ zawierają one dużo błonnika, który reguluje procesy trawienie a także pozwala dłużej czuć się sytym. Do tego ogranicz ilość mącznych potraw typu makarony, kluski z mięsem czy kopytka, niestety są one kaloryczne.
Postaraj się oprócz basenu być na co dzień bardziej aktywna. Chodź na długie spacery, możesz też jeździć do pracy czy na studia rowerem.
Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...