Skocz do zawartości
Forum

Możliwość zapłodnienia przez preejakulat


Gość allplay11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość allplay11

Witam,
14 lutego odbyłem swój pierwszy stosunek ze swoją dziewczyną. Za bardzo sie nie zastanawialiśmy czy ma dni płodne czy też nie. Używałem prezerwatywy. Najpierw miałem zwód, w majtkach, pocierała mojego penisa, i mógł się wydzielić preejakulat, badz ejakulat(lecz do wytrysku nie doszło) i gdy sie rozebraliśmy otworzyłem prezerwatywę, i dotknąłem członka odwrotną stroną prezerwatywy, lecz od razu zmieniłem(zrozumcie stres). Gdy się chcieliśmy kochac ciężko było najpierw trafic, lecz jakos sie udało,(pocierałem o pochwe być może prezerwatywą z preejakulatem na wierzchu) i zaczęliśmy nasz pierwszy stosunek. Gdy już czułem że dochodze wyciągnąłem penisa, i po prostu wytrysku dostałem na zewntrz. Dziewczynie ostatnia miesiączka (krwawienie) zaczęło sie 29 stycznia. Prawdopodobnie ma nieregularne miesiączki. Po stosunku zauważyłem u niej w pochwie biały, płyn, widać go było z odległości 1,5 m była to nawet duża kropla wydobywajaca sie z pochwy... lecz prezerwatywa była cała. Sprawdzałem nalewając do niej wody...

A teraz moje pytania:
1. Czy jest możliwość zajścia w ciąże przez ten płyn, choć mieliśmy problemy z zaczęciem i dość długo pocierałem o pochwe ażeby trafić?
2. Czy ten biały płyn to oznaka dni płodnych czy niepłodnych..?

Bardzo martwi mnie ta prezerwatywa i to że źle na początku chciałem założyć ja ;( a potem zmieniłem ;( i dodam jeszcze że podczas próby wejscia w pochwe erekcja troche spadła i prezerwatywa sie tak jakby zsunęła (wiecej miejsca zrobiło sie na górze) ale potem wszytsko było ok :)

Odnośnik do komentarza

jest mozliwosc zajscia w ciążę przez preejakulat ale nie sadze zeby w Waszym przypadku tak bylo bo nawet jesli na prezerwatywie był preejakulat z plemnikami to zanim ja zalozyles to plemniki mogly juz umrzec chyba ze szybko zalozyles i od razu włożyłeś do pochwy.

a co do białego płynu czyli chyba o sluz kobiecy Ci chodzi to moga to byc dni plodne zalezy jak dokladnie wyglada ile jego jest itp

Odnośnik do komentarza
Gość allplay11

słuchaj , ale podczas stosunku nawet nie skonczyłem w środku ... wiec raczej nic z tego nie powinno być , bo do wytrysku doszło nazewnatrz w prezerwatywie .. :) ma nieregularne cykle , mówiła że ją boli brzuch i piersi ...a prezerwatywa była cała ..

potem sie troche jeszcze bawilismy ale , poszedłem do łazienki wylałem zawartość prezerwatywy i nalałem wody , i troche rece obmyłem i wytarłem.. :) potem po 20 -15 min zaczeliśmy sie bawić , rozbieraliśmy sie z powrotem , i robiłem dobrze palcami , i językiem ale chyba to co nawet byłoby na palcach to by obumarło nie ;d??

Odnośnik do komentarza

nie slyszalam o rosnieciu piersi przez hormony podczas stosunku... pierwsze slysze o tym
a co do calej sytuacji to wydaje mi sie ze dziewczyna nie zaszla w ciaze bo sie zabezpieczaliscie gumka nie pekla ani sie nie zsunela, zajscie w ciaze przez preejakulat istnieje ale jest male poza tym w tym wypadku jest duze prawdopodobienstwo ze nawet jesli bylby preejakulat na prezerwatywie to plemniki zdazylyby umrzec.

Odnośnik do komentarza
Gość allplay11

no teraz słuchajcie :D Dziewczyna brała antybiotyk od poniedziałku do ubiegłego piątku czyli 24.02 skończyła , czy to może wpłynąć na brak jak na razie miesiączki ?

Okres spóźnia sie 2 dni ,

I jeszcze jedno pytanie ,

Jak miałem prezerwatywę już założoną , to trochę mi spadła erekcja jak nie mogliśmy trafić i sie trochę więcej miejsca na górze prezerwatywy zrobiło ... czy to może być problem ? bo od dołu wszystko grało :D Jak w końcu udało nam sie trafić to po wyciągnięciu była na swoim miejscu naciągnięta :P , i nie skończyłem w środku :P Czy to może być mój błąd i powód do obaw ?

Odnośnik do komentarza

Witam,

Prezerwatywa nie jest najlepszą metodą antykoncepcji. Przy skrupulatnym stosowaniu tej metody wskaźnik Pearla wynosi 3 tzn. 3 na 100 kobiet zajdzie w ciąże, przez rok stosowania tej metody, przy typowym wskaźnik ten wynosi już aż 17.
Trudno mi gdybać jakie jest prawdopodobieństwo ciąży, ponieważ nie siedziałem z plemnikami w prezerwatywie:)Opadnięcie erekcji i zsunięcie prezerwatywy, może być jedną z przyczyn przedostania się nasienia lub preejakulatu do pochwy.
Opóźnienie miesiączki może wynikać z obawy przed niechcianą ciążą(stres), oraz niedawną infekcją.
Jeżeli podejrzewacie, że mogło dojść do zapłodnienia a miesiączka opóźnia się najlepiej zróbcie test ciążowy. Dobrze przeprowadzony test ciążowy daje w 99% odpowiedź na to czy Twoja partnerka jest w ciąży czy nie.
Następnym razem uważajcie.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Witam ,

Dziewczyna dostała miesiączki wiec nie trzeba się już martwić .

Wiem że każdy stosunek niesie ze sobą ryzyko, ale co stosować żeby je obniżyć ?

Sex w prezerwatywie + globulki pantex oval ??

Czy prezerwatywa + stosunek przerywany ?

Chyba, że jakieś tabletki ? Dziewczyna nie chce sie truć hormonami ;p Co o tym sądzicie ;>?

Odnośnik do komentarza
Gość kobieta123456

Nie da się zajść w ciążę przez preejakulat mimo że znajdują się w nim znikome ilości plemików.
Stosuję stosunek przerywany jako metodę antykoncepcji od 6 lat. Stosowałam go lat z kilkoma partnerami a jestem płodna. Znam wiele osób w stałych związkach które nie chcą się truć chemią. Ryzyko jest tylko wtedy gdy po prostu nie utrzymasz i się spuścisz. Mi się to na szczęście nie zdarzyło. To białe z pochwy to śluz który jest naturalnym lubrykantem pochwy. W różnych fazach ma różną konsystencję. Czasem jest całkiem biały i gęsty a czasem przezroczysty i rzadki jak woda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...