Skocz do zawartości
Forum

Odstające uszy


Gość KaKaDu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Mam ogromny problem, naprawdę ogromny i nie wiem co robić. Rodzice mówią że i tak jestem piękna i nikt na to nie zwraca uwagi ale ja normalnie nie moge patrzeć się w lustro. mam odstające uszy. Normalnie wyglądam jak słoń Dumbo. NO przecież wyglądam koszmarnie, jak mam rozpuszczone włosy to i tak odstają. No koszmarnie to wygląda. A rodzice, mówią że to nic, że przecież tego nie widać i takie tam pierdoły. RAtujcie co ja mam zrobić. Mam 13 lat i już nie moge się na siebie patrzeć. POMOCYYYYYYYY

Odnośnik do komentarza

rodzice zawsze mowia swojemu dziecku ze jest piekne bo nie chca mu robic przykrosci
odstajace uszy tylko operacyjnie mozesz poprawic ale jestes mloda i jeszcze moze Ci sie cialo zmieniac dlatego na noc zakladaj opaske na uszy z materialu aby dociskac uszy do boku glowy nie moze Ci sie zawijac uszko, nie przygniataj go jak spisz dlatego zakladaj takie opaski moze choc troche je wymodelują

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

hehehe to żeś pocieszyła :P
odstajace uszy wcale nie musza swiadczyc o brzydocie w wielu przypadkach taka osoba ma swój urok i czesto takie uszka pojawiaja sie po tym jak dziecko po urodzeniu przekrecalo sie na boki i przygniatalo sobie uszy a rodzice nie poprawiali jesli sa lekko odstajace to nic bym nie robila jesli bardzo - sprobuj je wymodelowac chirurgicznie.

Odnośnik do komentarza
Gość Odstająca

Ignorowałam docinki. Poza tym mam krótkie włosy odsłaniające uszy; wiele osób przestało mi wtedy docinać z powodu odstających uszu - tak jakbym im pokazała, że nie wstydzę się mojego wyglądu.

Chociaż często radzenie sobie z tym "problemem" zależy od osobowości osoby. Jedne są podatniejsze, drugie nie.
Jeśli chodzi o mnie, trudno jest mnie złamać.

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem odstające uszy to nie problem jeśli wybierze się odpowiednią fryzurę. Najlepsze będą włosy do ramion, po umyciu susz je na szczotkę, żeby przybrały na objętości. Możesz prostować końcówki po takim suszeniu, żeby nie wyglądały jak "szopa" :) przy przylizanych włosach to nawet nieodstające uszy się odznaczają więc się nie dziw.
Możesz także, jak już napisały dziewczyny, nosić materiałowe opaski, jest w końcu wiele wzorów, żeby nie było nudno, do kucyka też je można nosić. Teraz dziewczyny wiążą bandamki we włosy, tak też można.

Odnośnik do komentarza

Jest to stosunkowo prosty zabieg, niewymagający zbyt dużej ingerencji w ciało. Przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym. Czasem dzieciom podaje się przed zabiegiem lekkie środki sedatywne. Operacja uszu trwa około godziny.

Sama się poddałam, zdecydowałam się na zapisanie się do kliniki Magnuccy w Katowicach, osobiście jestem zadowolona. Efekty naprawdę dobre.

Nie mam już przynajmniej takich kompleksów jakie miałam wcześniej.
Daję tutaj kontakt
https://klinikamagnuccy.pl/chirurgia-plastyczna/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...