Skocz do zawartości
Forum

Czerwieniejące policzki na mrozie


Gość mania099

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mania099

witam! zawsze w zime mam ten sam problem. zaraz po wyjsciu z domu moje policzki robią sie czerwone jak buraki. Problem ten dotyczy wyłącznie policzków, nie mam czerwonych uszu, rąk czy nosa. czuje się z tym bardzpo nie komfortowo. co robić aby policzki tak nie czerwieniały??

Odnośnik do komentarza

smaruj kremem na trudną pogode w sklepie z kosmetykami kupisz taki krem chociażby ziaji pisze na trudną pogode on ma taka warstwe ochronną, nawilza i chroni przed wiatrem czy mrozem, uzywaj go przed wyjsciem. nie myj twarzy przed wyjsciem jak sie rano myjesz to odczekaj pół godziny - godzine, smaruj gruba wartswe kremu. Mozliwe, ze masz delikatna cere i cienka warstwe skorki pod naczynkami i dlatego tak masz. Dlatego sprobuj od kremu i ogolnej pielegnacji cery nie przesuszaj jej. Jesli to nie pomoze to poradz sie dermatologa

Odnośnik do komentarza

ja tez mam ten problem stosuje wlasnie kremy nawilzajace i lagodzace podraznienia musisz pic duzo wody zeby nawilzac skore ale i tak nie wiem czy w pelni sie tego pozbedziesz taka reakcja cery i mozesz to tylko przygasic ale chyba nie w pelni zlikidowac.
Ja sie zastanawiam nad jakims zabiegiem u kosmetyczki tylko jeszcze nie wiem jakim ale moze ona cos doradzi.

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...