Skocz do zawartości
Forum

Brak orgazmu i mniejsza ochota na seks


Gość jagna 74

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jagna 74

jestem mężatką i bardzo kocham swojego męża,kochając się z nim,nic nie czuje żadnego pożądania, orgazmu tez nie mam,wszystko udaje,meczy mnie to już. coraz bardziej nie mam ochoty na sex!!! CO ROBIĆ???????????

Odnośnik do komentarza

a bierzesz pigułki anty? masturbujesz się? bo to obniza ochote na seks i zmniejsza przyjemnosc.
Jesli nie, zrób sobie badania hormonalne w tym kierunku, moze masz jakies niskie wyniki hormonow stad spadek libido?

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)
Nie jestem młodą dziewczyną, która dopiero zaczyna życie, ale wiele lat przeżyłam w dość udanym małżeństwie. Urodziłam 2 zdrowych dzieci. Jestem dość pogodna i otwarta, lubię seks.. To w zasadzie jedyne chwile, kiedy zapominam o swoich kompleksach i mankamentach figury... Czuję się akceptowana przez męża, nigdy też nie skrzywdził mnie, ani nic złego mi nie zrobił. Nie mam jakichś negatywnych doświadczeń... A nigdy przez tyle lat nie udało mi się przeżyć orgazmu. Co może być tego przyczyną? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Dobrosława

Onna_donna123, przychylam się do rad sugerujących udanie się na badania hormonalne. Oprócz tego jednak zalecałabym Ci samej zacząć się masturbować. Kiedy będziesz wiedziała co Ci sprawia największą przyjemność łatwiej Ci będzie poinstruować męża w tej kwestii. Zarezerwuj sobie kilka wieczorów tylko dla siebie i próbuj: najpierw osiągnąć orgazm łechtaczkowy a potem pochwowy za pomocą wibratora.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...