Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie brzucha u nastolatki z nadwagą


Gość ja...18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym bardzo pozbyć się swojego dużego brzucha i boczków. Tok rozrostu brzucha jest bardzo szybki poniewasz szybko robia sie rozstępy. Mam 19 lat 178cm i 93kg. Bardzo proszę o jakąś pomoc żeby szybko się pozbyć tego brzucha ale tak żeby skóra mi potem nie wisiała.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie chcesz aby po odchudzaniu wisiała ci skóra na brzuchu to musisz ćwiczyć oraz chudnąć w odpowiednim tempie.
Odpowiednie tempo procesu odchudzania mieści się w zakresie od 0,7 - 1 kg tygodniowo, zbyt szybkie tempo może spowodować właśnie pojawienie się nadmiaru skóry w różnych partiach ciała. Tak więc nie powinno się chudnąć szybciej.
Przedstawię Ci kilka ćwiczeń na mięśnie brzucha i boczki:
1. Ćwiczenia na brzuch
2. Ćwiczenia na mięśnie brzucha

3. Ćwiczenia na mięśnie brzucha - świeca
Co do boczków:
1. Ćwiczenia na boczki
2.
Sposobem na brak wiszącej skóry są ćwiczenia, które powodują rozrost mięśni. Innym sposobem na problem wiszącej skóry jest stosowanie odpowiednich kosmetyków ujędrniających oraz masaży.

Odnośnik do komentarza
Gość dobra_rada

No to albo szybko, albo, żeby skóra nie wisiała, poniewaz szybkie odchudzanie własnie prowadzi do takich problemów jak rozstępy, obwisła skóra, efekt jojo. Trzeba chudnąc z głową, w odpowiednim tempie, odżywiając się regularnie i zdrowo, ćwicząc regularnie. Wszystko powinno być zaplanowane, a nie jakiś spontan, że dzisiaj tak a jutro inaczej. Odchudzanie to ciężka praca nad samym sobą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...