Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie bez głodówek


Gość pa...92

Rekomendowane odpowiedzi

więc ważę 55 kg i mam wzrostu 159,5 cm nie chce się odchudzać żeby się wygładzać ale mam trochę wystający brzuch według lekarzy mam zgrabne nogi, uda, ręce . Nie jem wogóle słodyczy na śniadania jem tylko jedna kromkę a kolacji wogóle nie jem . próbowałam również ćwiczyć biegać uprawiać sporty jednak to nie działa wprawdzie dalej ćwiczę ale żadnej poprawy proszę o pomoc
Z góry DZIĘKUJĘ

Odnośnik do komentarza

wiesz Twoja waga jest prawidłowa. Ćwiczenia mogą nie dzialać bo organizm przyzwyczaił się do nich, może wprowadź jakieś zmiany, inny zestaw ćwiczeń, więcej powtórzeń czy serii albo z większym obciążeniem. Zwiększają obciążenie organizmu zmuszasz go do większej pracy i zuzwania pokładów energii w postaci tkanki tłuszczowej

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Musisz pamiętać o jednym skoro do tej pory nie ćwiczyłaś to efektów od razu nie zobaczysz. Musisz być cierpliwa. Nie poddawaj się, tylko regularnie ćwicz. Co pewien czas powinnaś zmienić zestaw pytań, tak by wprowadzić jakieś urozmaicenie i cały czas pobudzać organizm do pracy. Jeśli będziesz ćwiczyć cały czas tak samo to Twój organizm przyzwyczai się do takiego wysiłku i nie będzie już tak efektywnie spalać tkanki tłuszczowej. Dlatego bardzo ważne jest aby co np tydzień dodawać jedną serię powtórzeń do każdego z wykonywanych ćwiczeń, albo zwiększyć obciążenie. Wtedy unikniemy przyzwyczajenia organizmu, więc kiedy widzisz, że dane obciążenie czy dana ilość powtórzeń nie sprawia Ci problemu to zwiększ ją.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...