Skocz do zawartości
Forum

Trudności ze schudnięciem przy pomocy dietetyka u nastolatki


Gość da...ia

Rekomendowane odpowiedzi

mam 13 lat i waże 67.4 kilo przy wzroście 174. wiem że to nie jest nadwaga ale chciałabym uzyskać dietę z którą szybko mogłabym stracić brzuszek i grube uda . miałam już rozmowę z dietetykiem pomogła ona ale bardzo długo czekałam na efekt . w ciągu pół roku schudłam zalednie 3 kilo. jak dla mnie jest to bardzo mało. chciałabym uzyskać efekt szybki . moją wymażoną wagą jest 60 -62 kg. bardzo proszę o dięte tygoniową śniadanie i co mam jeść kiedy ćwiczenia i wgl ..pilnie proszę o pomoc .

Odnośnik do komentarza

skoro schudłaś przy pomocy dietetyka to moze idz jeszcze raz powiedz ze chcesz schudnac jeszcze ze 3 kg. Moze to mało w ciagu pół roku ale jestes mloda i nie powinnas za duzo chudnac w krotkim czasie, bo dojrzewasz, a organizm potrzebuje siły aby odpowiednio sie uksztaltowac. Porozmawiaj jeszcz eraz z dietetykiem i zastosuj sie do jego polecen, pamietaj ze lepiej wolniej chudnac ale trwale i bez problemow zdrowotnych niz schudnac duzo w krotkim czasie i potem przytyc dwa razy tyle

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

a może nie przestrzegałas dokładnie zasad o których mówił Ci dietetyk dlatego tak mało schudłaś? albo schudłas tyle ile powinnas moze taki był cel dietetyka bo uznał, ze tyle kilo bedzie najlepiej. Moim zdaniem nie masz jakiejs super nadwagi, wrecz przeciwnie uwazam ze jest całkiem ok zwłaszcze ze tak jak karola pisze, dojrzewasz, rosniesz i pewnie wszystko jeszcze sie zmieni, dlatego dietetyk moze pomyslal, ze 3 kilo wystarczy. Sprobuj sie troche ruszac, biegaj, cwicz w domu, to na pewno tez wplynie na sylwetke

Odnośnik do komentarza

Radykalne odchudzanie nie jest wskazane w Twoim wieku. Spróbuj więcej się ruszać i być bardziej aktywna. Codzienny wysiłek fizyczny jest bardzo pomocny przy walce ze zbędnymi kilogramami. Musisz tylko chcieć. Możliwości masz wiele: ćwiczenia w domu, basen, kurs tańca lub po prostu tańczenie w domu do ulubionych kawałków, aerobik, sks w szkole, siłownia, spacery, biegi, jazda na rowerze czy rolkach, skakanie na skakance czy kręcenie hula hopem. Poświeć godzinę czasu dziennie na tego typu aktywność. Do tego ogranicz słodycze i fast foody, jedz 4-5 małych posiłków i nie pij kolorowych napoi gazowanych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...