Skocz do zawartości
Forum

Długa miesiączka przy plastrach antykoncepcyjnych


Gość da...ia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od środy 14 grudnia stosuję plastry antykoncepcyjne Evra , Normalnie przyklejiłam w pierwszym dniu miesiączki, w kolejną środę zmieniłam plaster(inne miejsce przyklejenia), wciąż mam miesiączkę.. w środę 28.12.11 będzię 2 tygodnie.. mam nadzieje że przejdzie do tego czasu.. Czy to normalne? Czy może powinnam odkleić plaster?

Uprzedzam iż nie mam żadnej nadżerki. Z góry dziękuję za Pomoc.

Odnośnik do komentarza

nie odklejaj, wszystko jest w porzadku przy 1 plastrze może byc krwawienie, plamienie, dłuższa miesiączka. Moze organizm się jeszcze nie przystosował do plastrów i dlatego tak jest. Nie odklejaj tylko przeczekaj ten miesiac zobaczysz czy po miesiacu sie wszystko wyrowna i czy krwawienie ustapi. Jesli masz za bardzo obfitą miesiaczke i czujesz ze jestes oslabiona to idz do ginekologa moze trzeba bedzie zmienic plastry

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

Przy plastrach albo tabletkach moze sie tak zdarzyc w koncu to hormony i organizmy roznie reaguja, ja bym sie tym nie przejmowala tylko obserwowalabym, jesli bedzie sie krwawienie nasilalo wtedy idz do ginekologa, jesli nie bedzie sie nasilalo albo bedzie malalo, to poczekaj az ustapi, po kilku tygodniach powinno sie wszystko unormowac.

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...