Skocz do zawartości
Forum

Zabezpieczenie stosunku prezerwatywą i tabletkami antykoncepcyjnymi


Gość muszka13

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do czego dobre. Dla zdrowia? tabletki sa nie dobre dla niej a gumka nie wygodna dla ciebie. Jeśli chodzi o ciążę to myślę że trochę za dużo tego. Same tabletki wystarczyłyby, nawet powiedziałabym że sama gumka by wystarczyła ale jak sie "tak" zabezpieczacie to znaczy że ani do jednego ani do drugiego sposobu nie macie zaufania i raczej go nie nabierzecie nawet jak zastosujecie oba.

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o pewność czy jesteście zabezpieczeni przed ciążą, to na pewno jest to dobre rozwiązanie. Przede wszystkim sama prezerwatywa Was chroni a na wypadek jakby pękła, macie tabletki antykoncepcyjne. Ja myślę, że jeśli Twoja dziewczyna przyjmuje tabletki regularnie, nie zapomina żadnej, pilnuje się co do ich brania to i same tabletki wystarcza. Wazne jednak, żeby nie pominęła żadnej, najlepiej niech nastawia sobie zegarek codziennie o tej samej godzinie, żeby jej dzwonił i żeby zawsze wzieła tabletke. Wtedy będziecie mogli zrezygnowac z prezerwatywy chyba że się boicie i nie jestescie pewni, to możecie z, pewnosc jest 100% :)

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

~dgm
Bardzo nie chce byc mamą w najblizszym czasie. Dlatego jezeli ja od miesiaca biore tabletki a partner uzywa prezerwatywy to czy w ogole jest jakakolwiek szansa na ciazę?

Witam!
W przypadku jednoczesnego stosowania antykoncepcji hormonalnej oraz prezerwatyw ryzyko ciąży właściwie nie istnieje. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...