Skocz do zawartości
Forum

Przebity pęcherzyk w jajniku a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem od kilku mieisiecy staramy sie z narzeczonym o dziecko ale niestety. Dwa miesiace temu bylam u ginekologa bo nie mialam miesiaczki myslalam ze jestem w ciazy lekarz powiedz mi ze pecherzyk w jajniku byl przebity i bylo zaplodnienie lecz fasolki nie bylo widac bo bylo za wczesnie pwoiedzial ze jak nie dostane miesiaczki to na 100% procent to ciaza niestety dostalam okres. Byłam tydzien temu na wizycie i powiedzial ze jestem po jajeczkowaniu i po zowulacji i ze na prawym jajniku jest pecherzyk przebity. Wiec dzisiaj postanowilam zrobic test ale niestety znowu wyszedl negatywny:(:(:( jestem załamana prosze o odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

przedewszystkim musisz nauczyc sie obserwowac swój cykl,wydaje sie że zajscie w ciąze jest łatwe-nic mylnego!!!poproś ginekologa o mozliwośc monitorowania cyklu,bedziesz wiedziała kiedy co i jak.wtedy zwiekszysz szanse na zapłodnienie,najwazniejsze jest aby zacząć współżycie 2dni przed owulacją i kochać sie do 2 dni po owulacji!!!nerwy nic nie pomoga a wrecz mają skutek odwrotny,uniemożliwiaja zajście.trzeba poprostu niemyśleć o tym i najzwyklej na świecie sie kochać na luzie!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...