Skocz do zawartości
Forum

Mam dość tego życia


Gość ja-załamany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daria to ja

utrata pracy to kiepska sprawa ale to nie powód zeby rezygnowac z zycia, przez chwilowe trudnosci i niepowodzenia nie rezygnuj z tego co moze Cie spotkac w przyszlosci. Nie masz bliskich wokół siebie którzy mogli by Cie wspierac w tym trudnym dla Ciebie okresie? Rozgladaj sie za nowa praca nie poddawaj sie. Jesli masz depresje idz do psychologa, jesli zarejestresujesz sie w UP bedziesz mial ubezpieczenie i mozesz skorzystac z bezplatnej wizyty. Z kazdy sytuacji jest wyjscie tylko czasem wydaje nam sie nierealne bo nie wierzymy w siebie. Jestes mlody, wysoki na pewno przystojny, praca i sukcesy to czesto szczescie a ze szczesciem raz na wozie raz pod wozem ale nie rezygnuj z niczego, jak cos nie wychodzi, to na przekor wszystkiemu walcz o to. Czasem brakuje sil dltego warto isc do psychologa, ale nie poddawaj sie. Zycie jest piekne, zobaczysz ze za pół roku czy rok problemy znikna i ze zapomnisz o tej sytuacji. Napisz co z Twoimi bliski masz rodzine? przyjaciół?

Odnośnik do komentarza
Gość ja załamany

Mam fajne mieszkanie prawie skończone każdy kto nas odwiedzi mówi że super ale mi to już nie sprawia radości nic już mi nie sprawia radości. Po prostu życie jest już nudne i nie sprawia mi radości. Nie wiem sam wszystko jest złe wszystko czego się dotknę to się w gów.... obraca. Leczyłem się u psychologa jakieś dwa lata temu ale to wszystko wraca. mam wrażenie jakbym mieszkał na bezludnej wyspie

Odnośnik do komentarza

skoro masz rodzinę to może czas najwyższy z nią porozmawiać, dlaczego się od nich odwracasz, może własnie przez to czujesz się jak na bezludnej wyspie? Może spróbuj wyjść do ludzi, odetchnąć trochę i przestać mysleć... Bo wiesz jak cżłowiek za dużo czasami myśli to do złych wniosków dochodzi. Może za bardzo wziełeś do siebie to, że straciłeś pracę. Ja rozumiem praca jest ważna ale nie możesz się załamywać. To, że ją straciłeś to wcale xle o tobie nie świadczy, w dzisiejszych czasach praca jest tak niepewna że jej utrata nie opisuje czlowieka. moim zdaniem powinieneś może gdzieś wyjechać, odpocząć i nabarać świeżego spojrzenia na niektóre sprawy. Ja wierze że jeśli los zamyka drzwi to otwiera okno, zawsze jest jakaś nowa możliwość...

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...