Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie po łyżeczkowaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
miałam łyżeczkowanie 16.12.2011 z powodu poronienia ciąży pozamacicznej, 5.01.2012 zaczęłam krwawic, myślę ze można potraktować to jako miesiączkę, ale to trwa i trwa, już 2 tygodnie. Czy to normalne? Byłam u lekarza, ale stwierdził, ze wszystko w porządku. Proszę o odpowiedz ile powinno normalnie trwać krwawienie po łyżeczkowaniu.

Odnośnik do komentarza

z tym nie ma zartow a co jesli dojdzie do odwodnienia? albo jesli cos sie stalo i masz skrzepy? 2 tygodnie to bardzo dlugo, ubierz sie i idz do przychodni do ginekologa powiedz ze to pilne a jak nie to na pogotowie na izbe przyjec. Najwyzej sie przejdziesz i nic Ci nie zrobią bo Ci powiedza ze tak ma byc ale lepiej isc i dowiedziec sie ze wszystko jest ok niz nie pojsc i zeby cos Ci sie stalo. Powiedz ze jeste soslabiona ze masz takie obfite krwawienie 2 tygdzien ze juz sie zle czujesz powiedz jak jest, przeciez masz prawo martwic sie o swoje zdrowie a na izbie przyjec moze Ci kroplowke dadza jesli jestes odwodniona

Odnośnik do komentarza

ja byłam na izbie przyjec jak mnie brzuch bolal i biegunke mialam poszlam powiedzialam co i jak ze mnei brzuch boli ze mam biegunke od wczoraj ze jestem oslabiona i dali mi kroplowke zbadali mnie jakies leki mi dali i wrocilam do domu i poczulam sie lepiej. ewentualnie zadzwon i zapytaj czy masz jechac czy co robic, powiedz ze jestes sama w domu ze jetes oslabiona boisz sie ze zemdlejesz

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

to dobrze, że wszystko jest już w porzadku, na przyszłość nie ma się co zastanawiac tylko idzie się do przychodni albo dzwoni na pogotowie, mówi się, jaka jest sytuacja, że się boisz, że jestes osłabiona i przestraszona i oni na pewno Ci pomogą, w końcu po to są. Musisz dbać o siebie i troszczyć się o swoje zdrowie, ale najwazniejsze, że wszystko jest już w porzadku, napisz nam jak się czujesz.

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

Witam Sevill,

Niestety taki zabieg jest mimo wszystko dużą ingerencją w nasze ciało.
Krwawienie rzeczywiście było dosyć długie.
Myślę, że powinnaś wykonać u siebie morfologię krwi. Lekarz pierwszego kontaktu dobierze Ci odpowiednie leczenie.
Może masz problemy z krzepnięciem-skoro krwawiłaś tak długo. Zrób sobie podstawowe badania na krzepnięcie krwi.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Witam
02 lutego urodziłam dziecko. W 7 tyg po porodzie miałam zabieg łyżeczkowanie - pozostawione łożysko. Krwawienie po zabiegu trwało 2 tyg. Teraz - jest to miesiąc po zabiegu - zaczełam znowu krwawić. Myślałam że jest to pierwszy okres ale krwawienie przypomina mi trochę to przed zabiegiem. Dodam że karmiłam piersią do momentu aż trafiłam do szpitala. Ze wzgledu na stres jaki zabieg u mnie spowodował przestałam karmić jakieś 3 tyg temu.U lekarza jeszcze nie byłam. Wizytę odwołałam właśnie ze względu na to krwawienie które biorę za okres.
Teraz nie wiem może jednak coś jest nie tak. Zaznaczę też że okresu nie miałam od 2 lat ponieważ ta ciąża jest rok po roku. Mam już dziecko z lutego 2012 r.
Krwawienie nie jest obfite. Po 1 dniu plamienia zaczełam krwawić. Jak na razie nie mam potrzeby zmiany podpasek częściej niż co 3 godz. Jest to 2 dzień od kiedy pojawiło się pierwsze plamienie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...