Skocz do zawartości
Forum

Ból piersi i brak krwawienia po pierwszym opakowaniu tabletek antykoncepcyjnych


Gość joanna273122

Rekomendowane odpowiedzi

Gość joanna273122

witam, mam pytanie. miesac temu zaczelam brac pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych, pierwszą tabletkę wzielam w 1 dniu miesiączki, wedlug zalecen lekarza, miesiączka była bardzo skąpa, praktycznie jej nie bylo, w 3-4 dniu wystąpilo juz tylko drobne plamienie, różowawa woda , z brązowo pomarfanczowym śluzem, kochalismy się wtedy z moim narzeczonym i skonczył on w środku. Wiem ze w pierwszym okakowaniu brania tabletek nalezy się dodatkowo zabezpieczac, bo podobno tabletki odrazu nie działają i moze wystąpic jeszcze owulacja i dojsc do zaplodnienia. przypuszczalnie jezeli plemniki przezyly i moglam jeszcze miec dni plodne doszlo do zaplodnienia? dzis juz 3 dzien przerwy keidy mialo wystapic krwawienie i nic, od 3 tygodni bardzo bolą mnie piersi, mysle ze to od tabletek, czytalam tez ze srodowisko okresowe i pookresowe ma ostre ph i nie sprzyja plemnikom, mimo wszystkio matrwię sie, moze któras z Was mi pomoze? mam 21 lat i to dopiero pierwsze doswiadczenie z tabletkami. wiem ze nie ma okresu podczas ich brania, bo nie ma owulacji, ale czy przy 1 opak jest sie juz calkiem bezpiecznym, czy w moim przypadku mogę się maartwic? prosze o rade!

Odnośnik do komentarza

1. Od pierwszej tabletki jesteś zabezpieczona nie trzeba się dodatkowo zabezpieczać jesli bierzesz wg wskazań.
2. Wszystkie objawy jakie podajesz są ból piersi i skąpe krwawienie może to być od tabletek.
3. na krwawienie masz 7 dni czyli masz jeszcze 4 dni, a nawet jesli nie przyjdzie to też chyba mieści się w granicach normy

Co do twoich obaw, wykluczyłaś ciążę zanim zaczęłaś brać?

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

nie jestes w ciąży 2 godziny różnicy to zadna roznica jak bierzesz np 0 20 to masz 12 godzin tolerancji a wiec do 8 rano drugiego dnia wiec 2 godziny to zadne opoznienie przy 1 opakowaniu to normalne ze mozesz miec jakies bole plamienia czy cos

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

poza tym jesli wzielas tabletke 1 dnia okresu to tak jak Nikmag mowi - działaja tabletki od pierwszej pigulki nie martw sie przez pierwsze 2-3 opakowania masz rozregulowany organizm mozesz nie miec okresu albo miec plamienie, wszystko jest ok to normalne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...