Skocz do zawartości
Forum

Brązowe upławy z ciemniejszymi grudkami, bóle pleców i wzdęty brzuch


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Piszę bo mam kilka pytań na które chciała bym jak najszybciej uzyskać odpowiedzi. Miałam problem z okresem już 2 lata temu, albo go miałam albo mi się spuzniał, albo też występowały brązowe upławy zamiast okresu. Wspólnie z mężem w tym czasie staraliśmy się o drugie dziecko byłam z tym problemem u ginekologa, który zrobił usg i okazało się że miałam torbiela na jajniku przepisał mi luteinę i zrobił badania z krwi żeby sprawdzić czy nie mam chorej tarczycy. Badanie wykluczyło tarczyce. Brałam luteinę przez pół roku i w tym czasie było wszystko w porządku następne badanie usg wykazało, że torbiel się wchłonął i jest wszystko ok. Jakiś czas owszem było w porządku tylko teraz już drugi miesiąc nie mam okresu tylko jakiś brązowy śluz robiłam sobie test ciążowy i w pierwszym wyszła druga kreska ale taka ledwo widoczna, a drugi test wyszedł negatywny nie wiem co mam o tym myśleć. Poza tym mam bardzo często wzdęty brzuch, bóle pleców i częściej oddaje mocz. Śluz jest ciemno brązowy, kleisty i ciągnący. Jestem teraz trochę przeziębiona i brązowy śluz zmienił się w brązowe upławy z jakimiś ciemnymi brązowymi grudkami. Bardzo proszę o jakąś odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Witam Panią,

Brązowe upławy są najczęściej przyczyną krwawienia z dróg rodnych.
Stan ten może być powodowany różnymi przyczynami, m.in. polipami, mięśniakami macicy, zaburzeniami hormonalnymi, infekcją, nadżerką(szczególnie po stosunkach) itd.
Z racji tego, że sytuacja ta ma miejsce już drugi raz- proszę zgłosić się do ginekologa i wyjaśnić przyczynę tych plamień.

Test ciążowy- pojawienie się dwóch kresek jedna w okienku kontrolnym (C), druga w (T)- świadczy o ciąży.
Jedna kreska w okienku kontrolnym (C)-mówi o wyniku negatywnym, natomiast w (T) o wyniku błędnym-źle przeprowadzonym.
Proszę jeszcze raz powtórzyć test-najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki w moczu porannym.
Wzdęty brzuch, częste oddawanie moczu, bóle pleców- mogą mówić o jakimś zapaleniu miednicy mniejszej, lub zapaleniu nerek. Nie zaszkodzi jeżeli pójdzie Pani do lekarza pierwszego kontaktu i zrobi sobie badanie ogólne moczu.
Proszę jeszcze raz pójść do ginekologa i unormować wspólnie z nim Pani miesiączki i wyjaśnić przyczynę ich nieregularności:)

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...