Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza, wzdęcia, zaparcia i plamienie zamiast okresu


Gość madzia_81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Może zaczne od początku karmie piersią 9 miesięczną córcie od 4 miesięcy miałam regularny okres bardzo obfity cykle 30 dniowe aż do ostatniego razu kiedy w 33 dniu cyklu zaczęłam plamić ale tylko przy wizytach w WC przy podcieraniu na początku była to krew bardzo ciemna jakby stara dopiero 5 dnia pokazała się blado różowa krew. Takie plamienia trwały 7 dni bez żadnych bólów podbrzusza gdzie zawsze mi towarzyszyły przed i w trakcie miesiączki. Czy jest możliwe, że to bardzo skąpy okres a może jakaś inna dolegliwość ? Dodam, że po tym plamieniu zaczeło mnie boleć podbrzusze jak na okres i mam straszne wzdęcia, zaparcia. Myślałam że to może ciąża bo kochamy się z mężem bez zabezpieceń i zrobiłam test 3 dni po ustąpieniu plamień ale wyszedł negatywny. Co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza

Napewno to nie była krew w moczu. Juz sama niewiem co mam o tym mysles. zrobie jeszcze sobie jeden test tylko niewiem juz kiedy go wykonac i te plamienia zaliczyc do miesiaczki i zrobic w terminie kolejnej spidziewanej czy np.jutro by byl wiarygodny a jak no i po wykonaniu testu udam sie chyba do swojego lekarza to bedzie najrozsadniejsze co mi w tej chwili przychodzi do glowy

Odnośnik do komentarza

Witam! Nie martw się, to nie musi być znów ciąża. Ja też po porodzie miałam dwie normalne miesiączki, a potem już same skąpe. Boli brzuch, ich długość jest normalna, ale są bardzo skąpe. Tak już mam ponad rok jeśli dobrze pamiętam, a w ciąży nie jestem. Widać tak już będę miała po porodzie

Odnośnik do komentarza

Nie martwie sie a wrecz bylabym szczesliwa gdybym byla w ciazy tyle tylko ze zaniepokoily mnie te plamienia, ktore pojawilo sie wraz ze sluzem no i ten bol jak na@ dalej sie utrzymuje a dzis mija 15dc to juz chyba nie jest normalne :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...