Skocz do zawartości
Forum

Odszkodowanie za usunięcie jądra po zbyt późnej diagnozie


Gość ka...il

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam na imię Mateusz i mam 18 lat. Miałem operację usunięcia lewego jądra (skręt jądra oraz wodniak, za późno zdiagnozowany, w wyniku czego musiało ono zostać usunięte). Chciałbym się dowiedzieć jaką kwotę odszkodowania za to mogę dostać.
Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Kwestia czy szpital był ubezpieczony :) To szpital (lub lekarz) odpowiada za złą diagnozę i następstwa wynikające z tego faktu. Nie musisz być nigdzie ubezpieczony. Jeśli jesteś ubezpieczony to masz prawo do dwóch odszkodowań - z ubezpieczenia szpitala lub lekarza oraz ze swojego.

Odnośnik do komentarza

Ubezpieczenie od takich przypadków? Ubezpieczenie szpitala od takich przypadków? Cóż to za bzdury.
Jeżeli lekarz przez swą błędną diagnozę doprowadził do tego, że straciłeś jądro powinieneś ubiegać się o odszkodowanie.
Z prawnego punktu widzenia, bardzo prawdopodobne, że takie odszkodowanie otrzymasz, ale nie wiem w jakiej wysokości.

Wojna ze szpitalem oczywiście może być trudna, ale mając u boku świetnych specjalistów wszystko będzie w porządku.
Znam firmę, która zajmuje się prowadzeniem tego typu spraw, jeżeli jesteś zainteresowany więcej szczegółów chętnie podam na priv.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...