Skocz do zawartości
Forum

Jak szybko zrzucić zbędne 6 kilogramów?


Gość da...ia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 13 lat, wzrost - 163 ( około ) ważę 46 kilogramów i koniecznie chcę zrzucic TE 6!
Proszę nie piszcie że moja waga jest dobra i jak schudne to mogę zachorować itp.
Jem w miare regularnie, nie jem słodyczy piję tylko wodę niegazowaną, ćwicze na wf-ie biegam raz w tygodniu, chodzę na tańce 2 razy i 1 na basen. Mimo to mój bruch nie jest idealnie płaski! Jest płaski ale chcę żeby był wklęsły. I ogólnie chce być chudsza. Co robić?

Odnośnik do komentarza

Ludzie, którzy mówią Ci, że Twoja waga jest dobra mają rację. Nic by się nawet nie stało gdybyś przytyła z 3kg. Zbyt niska waga podczas dojrzewania może skutkować późniejszymi problemami zdrowotnymi. Dodatkowo może prowadzić do niedoborów witamin i mikroelementów, które z kolei będą wpływać na wygląd cery, stan włosów i paznokci, a także powodować choroby takie jak np anemia. Niska masa może spowodować zaburzenia hormonalne, które spowodują zanik miesiączki. Twoje zachowanie jest nieodpowiedzialne i niebezpieczne dla Twojego zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Gość filifionka81

Bo to nie zawsze jest tak, że on może byc idealnie płaski. Widocznie taka masz budowę ciała, że jest bardziej zarysowany. Zaakceptuj siebie. Nie wszyscy musza wyglądac identycznie. Dla mnie np. płaskie brzucha sa wręcz przerażające, często wyglądają na wklęsłe, zupełnie jak by były chore.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...