Skocz do zawartości
Forum

Grube uda u nastolatki


Gość ro...et

Rekomendowane odpowiedzi

Mam za grube uda.
Niedawno uświadomiłam sobie że mam poważny problem ponieważ mam sporą nadwagę.Otóż mam 13 lat 164 cm. i ważę aż 62,5kg.a tłuszcz odkłada mi się głównie w udach (obwód moich ud wynosi aż 54cm.)Proszę pomóżcie mi!!! Z góry za wszystko dziękuję

Odnośnik do komentarza

Twoja waga jest trochę zbyt wysoka, ale nie jest to olbrzymia nadwaga. Jak na swój wiek jesteś dość wysoka i stąd Twoja waga również będzie wyższa niż Twoich rówieśników.
Aby spalić zbędną tkankę tłuszczową musisz zacząć ćwiczyć i być bardziej aktywna. Chodź codziennie na długie spacery, podczas których będziesz dość szybko maszerować. Jeśli tylko jest to możliwe zrezygnuj z jazdy samochodem czy autobusem i chodź na piechotę. Do tego powinnaś poświęcać godzinę dziennie na ćwiczenia ogólnoruchowe, możesz wykonywaj te same ćwiczenia, które robisz na lekcjach wf podczas rozgrzewki a więc pajacyki, wymachy rąk i nóg, kręcenie kół biodrami, brzuszki, skłony, biegi w miejscu, podskoki itp. Nie zrażaj się jeśli nie będziesz widzieć na początku rezultatów, z biegiem czasu na pewno się pojawią, jeśli tylko będziesz ćwiczyć wytrwale.
Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...