Skocz do zawartości
Forum

Problemy z florą bakteryjną po porodzie


Gość ka...il

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !
Mieszkam za gronicami kraju od 20 lat , dwa lata temu urodzilam zdrowego synka , mialam cesarski ciecie , po powrocie do domu bylo wszystko ok , z mezem mialam stosunek po uplywie trzech miesiecy od tamtego czasu do dzisiaj strasznie sie mecze i nie wiem gdzie mam szukac pomocy .Wielokrotnie bylam u ginekologa z moim problemem lecz bezskutecznie , caly czas jest mi opowiadane ze moj organizm nie produkuje flory i z tego mam te problemy ,,, Przed okresem i po wyskakuje mi pryszcz na wardze sromowej , po lewej stronie , smaruje sobie to kremem ( Pimafucin ) po 2 trzech dniach ten prysz robi sie mniejszy i wtedy zaczyna sie na calego mocne swedzenie przechodzi mi do szyjki macicznej do tego cala strona ciala mnie boli czuje bol lydki stopy i czasami mam wrazenie ze odczuwam watrobe co to moze byc ?
Blagam o pomoc !!!

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią objawy są dość mało specyficzne, co oznacza, że nie da się postawić diagnozy tylko na ich podstawie. Wskazują jednak na schorzenia infekcyjne. Powinna się Pani zatem skonsultować ze specjalistą ginekologiem, który wykona wymaz. Być może konieczna będzie bowiem antybiotykoterapia. Ponieważ objawy pojawiają się zawsze po miesiączce proszę zwiększyć poziom higieny w tym czasie i nie stosować tamponów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...