Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie po ciąży przy wynikach tarczycy w górnej normie


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM,MAM POWAZNY PROBLEM PRZED CIAZA WAZYLAM 50 MAX52 KG PRZY WZROSCIE 165 I NIGDY SIE JAKOS SPECJALNIE NIE ODCHUDZALAM ZAWSZE JADLAM TO CO CHCIALAM I KIEDY ALE PATRZYLAM BY NIE BYLO W MOJEJ DIECIE TLUSZCZOW I MIESA CZERWONEGO JJEM TYLKO KURCZAKA INDYKA I CZASEM KROLIKA.DUZO RYB LOSOS MINTAJ I INNE BIALE.PODCZAS CIAZY PRZYTYLAM 12 KG DO 7 MIESIACA A JAK SZLAM DO PORODU WAZYLAM 87 KG BYLAM STRASZNIE SPUCHNIETA I BARDZO SIE ZLE CZULAM I MIALAM WYWOLYWANY POROD MALA WAZYLA 3.800 I MIALAM PO 42 GODZINACH PORODU KLESZCZAMI WYJMOWANA MALA BO 3 GODZINY NIE MOGLAM URODZIC GLOWKI.PO CIAZY SPUCHLAM JESZCZE BARDZIEJ I CALY CZAS KARMILAM PIERSIA DODAM ,ZE JADLAM MALO PODCZAS CIAZY MALE SNIADANIE OBIAD RYZ SALATA JAKIS KURCZAK GOTOWANY WIEC NE WIEM CO SIE DZIALO DLACZEGO TAK TYLAM TERAZ MAM USZKADZONA WATROBE ALE WYNIKI JUZ MAM LEPSZE TERAZ CZEKAM NA OPERACJE BO MAM ZATORY ,ZLOGI I KAMIENIE W WORECZKU JUZ MIALAM 2 ATAKI CALY CZAS JESTEM OPUCHNIETA ALE NERKI MAM OK TARCZYCA PRZY SAMEJ GORNEJ NORMIE.BYLAM NA DECIE DUKANA SCHUDLAM 5 KG OBECNIE WAZE OKOLO 71 CZASEM 72 KG CWICZE CODZIENNIE BRZUSZKI RAZ W TYGODNIU JESTEM NA BESENIE Z DZIECKIEM POZNIEJ SAMA PLYWAM NA SILOWNIE CHODZE 2 CZY 3 RAZY W TYGODNIU BARDZO DUZO CHODZE NA SPACERY.DODAM ZE PRZED CIAZA BYLAM BARDZO AKTYWNA PLYWALAM na zawodach biegalam na dlugie dystanse brzuch mialam UMIESNIONY W CIAZY CWICZYLAM PLYWALAM NIE WIEM CO SIE DZIEJE DLACZEGO NIR MOGE SCHUDNAC NAPISZE TERAZ CO JJEM RANO WYPIJAM KAWE Z 0.5 PROCENT TLUSZCZU , CHLEB CIAMNY JAJKO POMODOR OGOREK JOGURT NAT. OBIAD KURCZAK I SALATKA ALBO RYBA CZASEM Z RYZEM LUB KASZA BULGUR.KOLACJI NIE JJEM TYLKO PIJE WODE BARDZO DUZO NA CALYDZIEN JJE 1 JABLKO LUB ARBUZA GRUSZKE ZALEZY.NADAL WYGLADAM JAK W 6 MIESIACU W CIAZY DODAM ZE MALA MA JUZ SKONCZONE 15 MIESIECY I JESTEM ZROSPACZONA MIESZKAM W ANGLII I TU NIKT NIE DBA O SIEBIE SZCZEGOLNIE KOBIETY I TAK NIE WYGLADAM ZLE PRZY NICH ALE DLA MNIE OKROPNIE SKORA NA BRZUCHU MI WISI NAD SPOJENIEM LONOWYM TO JEST OKROPNE PROSZE O POMOC Z GORY DZIEKUJE ZROBIE WSZYSTKO ZEBY WROCIC JAK NAJSZYBCIEJ DO DAWNEJ FORMY DZIEKUJE I CZEKAM NA ODPOWIEDZ.

Odnośnik do komentarza

Twoja dieta wygląda na prawidłową, więc nią bym sie nie zajmowała. Jesteś bardzo aktywna, dlatego też zastanawiający jest brak spadku wagi. Warto było by zrobić dokładniejsze badania diagnostyczne.
Jednym z powodów braku spadku wagi może być monotonia ćwiczeń, nasz organizm przyzwyczaja się do danego poziomu trudności, obciążenia czy ćwiczenia które wykonujesz, dlatego warto co pewnie czas zmieniać ćwiczenia albo zwiększać ilość serii lub obciążenie. W ten sposób zmuszamy nasz organizm do ciągłej pracy nad sobą. Innym powodem Twojego problemu może być to że tkanka mięśniowa jest cięższa niż tkanka tłuszczowa. Przy takiej aktywności fizycznej nie sądzę abyś miała dużo tkanki tłuszczowej.
Polecam zapytać się trenera na siłowni lub wykupienie osobistego treningu z trenerem, ponieważ może źle robisz ćwiczenia i przez to nie osiągasz zadowalających efektów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...