Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenia modelujące brzuch po porodzie


Gość da...ia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 21 lat 160 cm wzrostu i waże 44 kg.Jestem mamą 2 letniej córeczki....wszyscy mówią mi że jestem za chuda.NIewiem jak to się stało że tyle waże...jem normalnie,objadam się czekoladą,jem tosty,pizze jedynie nie jem mięsa.Koleżanki myślą że jestem chora...może stres i palenie mnie tak zmieniło.Mam jeszcze jeden problem brzuch po porodzie który jest duży raczej tkanki tłuszczowej tam za dużo nie ma jak by skóra została mi po porodzie która się nie wchłoneła.Nie chcę się odchudzać ze względu na wage i niewiem jakie mam ćwiczenia wykonywać....dziwnie wyglądam z tym brzuchem jak jestem taka chuda.Boczków nie mam...Nie przejmowałam się tym bo byłam zajęta córeczką i szkoła lecz teraz mnie to denerwuje niewiem co mam robić.Siostra mówiła mi że mogę się pozbyć brzucha przez operacje plastyczną lecz nie stać mnie na to...Moja szfagierka urodziła dwójke dzieci i ma plaski brzuch bez raztepow a ja jak sie zginam mam fałdy na brzuchu jak jakis grubas i roztepy.Proszę pomoc:)))

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze radziłabym skonsultować z lekarzem, ponieważ tak niska masa ciała może być wynikiem choroby.
Co do brzucha i ćwiczeń to oto kilka przykładów na piękny brzuch po ciąży:
1. ćwiczenia na płaski brzuch po ciąży
2. ćwiczenia dla kobiet po ciąży
3. Pilates na płaski brzuch
4.ćwiczenia brzucha po porodzie
Do tego polecam wykonywanie brzuszków, skłonów oraz kręcenie hula hopem. Możesz również zapisać się na siłownię lub basen to powinno pomóc w walce z brzuszkiem. Aby jeszcze poprawić wygląd skóry powinnaś stosować kosmetyki ujędrniające, peelingi i masaże.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...