Skocz do zawartości
Forum

Nie wiem, z którym mężczyzną zaszłam w ciążę


Gość ma...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 19 lat..pierwszy dzien ostatniej miesiączki miałam 27 sierpnia i zaszłam w ciążę tylko nie wiem z którym mężczyzną pierwszy mężczyzna to mulat uprawialismy seks ale on mówi że nie skonczył we mnie po seksie z nim umyłam się,nie zabespieczalismy się: czy jest to możliwe bym była z nim w ciaży z tym chłopakiem uprawiałam seks 11 wrzesnia tylko jeden raz. A z drugim mezczyzną uprawiałam seks również bez zabezpieczenia ale po współżyciu z tym mężczyzną nie umyłam się,uprawialismy seks w dniach 8 wrzesnia i 17 wrzesnia.. ten mezczyzna pozostawił mi w pochwie sperme bo poczułam mokrosc czy jest to mozliwe ze jestem z tym drugim mężczyzną w ciąży bo sama nie wiem?? Miałam robione usg i zarodek ma 5mm a lekarz mi powiedział że to 6 tydzien ciąży czy od tych 6 tygodni mam odjąć 2 tyg ?? czyli po odliczeniu wychodzi że jestem w 4 tyg ciąży a nie w 6 tyg?? Proszę o odp . Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Gość dobra_rada

No dziewczyno - to rzeczywiście problem!!! Między seksem z jednym a drugim mężczyzną minęło stosunkowo niedużo czasu, więc trudno stwierdzić. Nie obejdzie się pewnie bez badań genetycznych po urodzeniu dziecka, chociaz jeśli urodzić czarne lub ciemniejsze (syn mulata) dziecko to będzie można od razu spekulować.

Domyślam się, że kwestia ta jest istotna teraz, bo nie wiesz, którego chłopakowi powiedziec, że będzie szczęśliwym tatusiem... hmm... chyba żaden skoro żadnego nie kochasz na tyle, by był jedynym...

Odnośnik do komentarza

co za różnica czy sie umyłas czy nie przeciez umycie sie nie jest wyznacznikiem tego czy mogło dojsc do zapłodnienia. I z tym i z tym mogłaś zajść, urodzi sie dziecko zrobisz test na ojcostwo bedziesz miala pewność ale wspolczuje takiej sytuacji :/
Moim zdaniem predzej doszłas z tym drugim, bo on skonczył w Tobie wiec ryzyko ze to on jest wieksze!

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...