Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko zapłodnienia przy zakładaniu prezerwatywy rękami ze spermą


Gość ro...et

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień temu miałam swój pierwszy raz. Bardzo się tego bałam ale to zrobiłam z moim chłopakiem. Uprawialiśmy sex i gdy on wyjmował penisa gumka mu przy wejściu do pochwy zeszła więc zdjął tą gumkę i wyrzucił później postanowiliśmy zrobic to drugi raz po 15 minutach znów założył 2 gumkę ale wcześniej miał wytrysk i wgl. całe ręce miałam w jego spermie ale je wytarłam, i założyłam mu gumkę. Czy możliwe jest to że mogłam zajść w ciążę.?

Odnośnik do komentarza

Aby doszło do zapłodnienia to plemniki muszą zostać wprowadzone do pochwy w innym przypadku do zapłodnienia nie dojdzie.
Jeżeli dokładnie wytarłaś ręce tak, że były suche to małe jest prawdopodobieństwo, że zaszłaś w ciążę. Plemniki na powietrzu mogą przeżyć tylko do 3-4 minut więc jeśli między jego wytryskiem a ponownym nałożeniem prezerwatywy minęło więcej niż 10 minut to możesz być pewna, że plemniki nie przeżyły tego. Wiadomo zawsze jest jakieś ryzyko, mniejsze bądź większe, ale zawsze, dlatego jeśli poczujesz jakieś objawy, spóźni Ci się okres to radze zrobić test ciążowy.

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...