Skocz do zawartości
Forum

Ściskający na przemian z rozpierającym ból żołądka


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

mam duzy problem od pewnego czasu boli mnie bardzo zoladek bol jest silny rozpychajacy i sciskajacy na przemian bol jest tak silny ze nie jestem w stanie go ogarnac i trwa kilkanascie minut a nawet godzin wtedy nie moge nawet sie polozyc bo najmniejszy ruch to silny bol i wyczerpanie bol ten promieniuje do plecow i mam problem z oddychaniem i naprawde brak mi powietrza bylo juz tak ze myslalam ze to koniec bol pojawia sie przewaznie w nocy prosze pomozcie mi bo boje sie isc do lekarza wole byc przygotowana na taka wizyte z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Opisane przez Ciebie objawy rzeczywiście są dość niepokojące. Przyczyn opisanych dolegliwości może być jednak bardzo wiele. Ból może być wynikiem schorzeń organicznych (zapalnych, pasożytniczych, autoimmunologicznych, nowotworowych) lub zaburzeń psychogennych.
By jednak znaleźć przyczynę Twoich objawów powinnaś skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, który zbierze wywiad, zbada Cię, zleci badania dodatkowe i ewentualnie skieruje do specjalisty gastroenterologa.

Odnośnik do komentarza

idź zrób gastroskopię i usg jamy brzusznej. Mialam takie same bóle i okazało sie,ze mam kamienie w woreczku żółciowym. Stosowałam picie na czczo mieszanki z oliwy e.v. i grejpfruta,piłam przez tydzień. Prawie dwa lata uważałam na to co jadłam,bóli nie miałam,az do wczoraj jak zjadłam tłustego kotleta.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...