Skocz do zawartości
Forum

Złe samopoczucie przy nieregularnym zażywaniu tabletek


Gość ma...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
od paru lat zażywam tabletki antykoncepcyjne Yasmin, po których zawsze dobrze się czułam i nic mi nie dolegało do teraz i nie wiem właściwie czy te objawy są spowodowane tabletkami a może czymś innym. Otóż: ostatnie opakowanie tabletek zażywałam różnie, tzn. nieregularnie. Powinnam brać o godzinie 20, jednak raz wzięłam o 22, raz o 23 a czasem (kilka razy się zdarzyło) następnego dnia rano, np. o godzinie 10. Teraz oczekuję miesiączki, właściwie dzisiaj powinnam dostać jednak strasznie źle się czuję już od niedzieli, mam mdłości, kręci mi się w głowie, mam dreszcze, boli mnie głowa, mam zawroty głowy, nie mam ochoty na jedzenie, czuję sie strasznie zmęczona, w dodatku bolą mnie kości. Poza tym bolą mnie piersi, czuje straszne kłucie w nich. Nie wiem co się ze mną dzieje. Objawy takie jakby ciąża co jest nie możliwe, gdyż ostatnio nie współżyłam. W zeszłym miesiącu miesiączka była jak zawsze. Proszę o pomoc, co to może być? Czy to może być spowodowane nieregularnym zażywaniem tabletek?

Odnośnik do komentarza

Jeśli przerwa pomiędzy dwoma dawkami tabletek nie była większa niż 12 godzin to tabletki zachowały swoją skuteczność. Jeżeli więc nie przesunęłaś przyjmowania tabletek, nie zapomniałaś o którejś, nie miałaś biegunki, wymiotów czy nie przyjmowałaś leków to skuteczność ich działania została zachowana.
Twoje objawy równie dobrze mogą świadczyć o zbliżającym się przeziębieniu lub jakiejś infekcji. Jeśli spóźni Ci się okres to radzę zrobić test ciążowy.

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...