Skocz do zawartości
Forum

Wyciek płynu po wytrysku do pochwy


Gość ka...il

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem bo nie wiem co robić. kochałam sie z chlopakiem i pekla nam gumka podczas stosunku i plemniki dostaly sie do srodka a mialam dni plodne potem zauwazylam ze cos sie wydostalo z pochwy i nie wiem czy to nie plemniki . czy moge zajsc wciaze w taki sposob prosze szybka odpowiedz bo nie wiem co mam robic.

Odnośnik do komentarza

Trochę mnie rozbawił dobór słów:
"coś się wydostało z pochwy" :D
a teraz już z pełną powagą:
tak, mogłaś zajść w ciążę.
Jeśli Twój partner skończył w Tobie po pęknięciu prezerwatywy, to to COŚ co wydostało się z pochwy to pewnie spłynęła sperma, w której zapewne sa plemniki :)
Ale weź pod uwagę, że wypłynęło tylko trochę spermy a część zdążyła się wchłonąć więc mogło dojść do zapłodnienia, zwłaszcza, że miałaś dni płodne, więc ryzyko ciąży jest spore. Zrób test ciążowy i się przekonasz ale wg mnie sa duże szanse na ciążę.

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Witam,

Jeżeli uprawiałaś seks ze swoim chłopakiem w dni płodne i doszło do pęknięcia prezerwatywy oraz dostania się nasienia do pochwy to owszem jak najbardziej istnieje ryzyko zajścia w ciąże.
Jeżeli chcesz wykluczyć bądź potwierdzić ciążę, wykonaj test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki, używając do niego moczu porannego.
A ile czasu upłynęło od stosunku??

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...