Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu, biały i gesty śluz oraz skoki temperatury a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam bardzo nieregularne okresy, 4 miesiące temu brałam tabletkę 72po.
26.04 kochałam sie z chlopakiem z prezerwatywą, natomiast okres powinnam dostać w okresie 7-17maja, a do tej pory 1 maja miałam brązową plamkę na bieliźnie, okresu nie mam do tej pory i dziś znów brązowa gęsta plamka. Na dodatek nie urosły mi piersi co zawsze ma miejsce tydzień przed okresem. Czy to musi oznaczać ciąże?
Jutro rano dopiero bede robiłą test

Odnośnik do komentarza

~alllla
Witam
Mam bardzo nieregularne okresy, 4 miesiące temu brałam tabletkę 72po.
26.04 kochałam sie z chlopakiem z prezerwatywą, natomiast okres powinnam dostać w okresie 7-17maja, a do tej pory 1 maja miałam brązową plamkę na bieliźnie, okresu nie mam do tej pory i dziś znów brązowa gęsta plamka. Na dodatek nie urosły mi piersi co zawsze ma miejsce tydzień przed okresem. Czy to musi oznaczać ciąże?
Jutro rano dopiero bede robiłą test

Witam!
Opisany przez Panią brak miesiączki zdecydowanie nie musi oznaczać ciąży. Proszę bowiem pamiętać, że istnieje wiele innych przyczyn takich jak zaburzenia hormonalne, stres, zaburzenia funkcji tarczycy, anemia, choroby ogólnoustrojowe, itd, które mogą powodować zaburzenia miesiączkowania. Zdecydowanie proszę jednak wykonać test ciążowy, który potwierdzi/wykluczy ciążę.

Odnośnik do komentarza

Hej . Moje cylke wynosza zazwyczaj 30-31dni. Ostatnia miesiaczke mialam 10.05.2013. 27 i 29.05 doszlo do pelnego stsunku . Robolam testy na 2 dbi przed okresem po poludniu . Pierwszy wyszedl pozytywny z tym ze kreska byla widzialan ale nie do konca. Nastepnego dnia zrobilam test rano, druga kreska no ledwo ledwo. W ten sam dzien czyli wczoraj zroholam kolejny po poludniu. Ppzytywny...
Dzis rano w dniu spodziewanej miesiaczki negtyw... Od jakis 11 dni mierze temp i jest ona powyzej 37. Dzis rano 37,2. Mam bardzo duzo bialego i gestego sluzu. Sutki zrobily sie wrazliwe na dotyk i pobolewa mnie dzis podbrzusze.
czy jest mozliwosc ze to ciaza? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...