Skocz do zawartości
Forum

Częste oddawanie moczu, nudności i biegunka a ciąża


Gość Liri

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Dziewczyny. Miesiączkuje nieregularnie od 29 do 36 dni a nawet ponad 40 dni. Do stosunku doszło 10 listopada, kalendarzowo 4 dni przed dniami płodnymi. Dodam ze się zabezpieczaliśmy. 1 grudnia dostałam okresu czyli norma. Tak jak zawsze trwał 6 dni i był obfity. Od pewnego czasu mam problem z oddawaniem moczu, chodze czesciej niz zwykle. do tego dzis w nocy strasznie się przejęłam tym ze moze byc to ciaza i zaczął bolec mię brzuch i pojawiły się nudności i biegunka. Niestety jak się zaczęły od 2 w nocy tak trwają do teraz. Niedawno wróciłam do Polski no i zmiana klimatu zrobiła swoje. Rozchorowałam się. Lekarz stwierdził ze to angina i przepisał antybiotyki. W sylwestra je odstawiłam. Wiec to może są
przyczyny? A i jeszcze jedno czekam teraz na okres powinien być w najbliższych dniach :P Może i histeryzuje, ale nie mogę teraz pozwolić sobie na dziecko. Dziewczyny poradźcie

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem mialas angine, moglo Cie przeiwac stad czeste oddawanie moczu, a nudnosci i biegunka jest ze stresu bo boisz sie ze to moze byc ciaza. jesli bardzo sie martwisz zrob test ciazowy bedziesz miala pewnosc, ale ja nie sadze ze jestes w ciazy, dostalas okresu normalnie no i ta zmiana klimatu tez mogla miec wplyw

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

Nadal czekam... parę dni temu znów wróciłam za granice wiec to kolejna zmiana dla organizmu... do toalety zaczęłam chodzić normalnie wiec to raczej przez antybiotyki. A co do mdłości do przeszły chyba że zacznę się denerwować, a niestety często to się teraz zdarza. Przed wyjazdem poczułam klucie w jajnikach ale z tego co tak kojarzę to jest typowy objaw mojej owulacji chociaż mogę się mylić, sama już nie wiem. Te wszystkie teraz zmiany nie za dobrze działają na mój organizm. Może wiecie o ile dni może przesunąć się okres przez taką zmianę klimatu czy stres ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...