Skocz do zawartości
Forum

Opryszczka na wardze sromowej


Gość Kamellia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Chyba mam opryszczkę na wardze sromowej ale pewności nie mam. Bo to wygląda tak, jest taka jakby taka ranka wielkości łepka od zapałki, no może trochę większa, jest mocno czerwona i wycieka z nij taki płyn przezroczysty, a ostatnio ropa. No wygląda to jak taka opryszczka co mi się czasami na wardze robi. Identyko. Czy to może być to?

Odnośnik do komentarza

Witam Kamelia,
Udaj się najlepiej do Ginekologa lub Dermatologa.
Prawdopodobna przyczyna to HPV- czyli wirus brodawczaka ludzkiego, lub może to być także opryszczka narządów płciowych (Herpes simplex). Przy opryszczce zmiany są częściej mnogie, zgrupowane, zmiany zlewają się
Może to być także zwykłe otarcie i wdarł Ci się jakiś stan zapalny.
Po badaniu lekarskim zostanie wdrożone leczenie farmakologiczne lub zabiegowe w zależności od przyczyny.
Proponuję wziąć telefon i już dziś zarejestrować się do Dermatologa:)
Jeżeli coś by Cię niepokoiło to pisz:)

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

hehehe ja nie ale jeśli chodzi o babskie sprawy to ostatnio pare razy pod rzad bylam u ginekologa i wmawiałam mu ze na pewno mam grzybice bo mnie lekko swedziało on mnie badał i nic, cytologie miałam - czysto, a ze 3 razy byłam w koncu kazal mi zmienic plyn do higieny i nie plukac majtek w plynie do plukania jak juz to jakis proszek dla dzieci i spokoj mam, ale pewnie mial mnie juz dosc hihihi

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...