Skocz do zawartości
Forum

Jakie są objawy zapłodnienia?


Gość ZmartwienieNr1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość raz dwa trzy

5 dni po stosunku często może nawet jeszcze nie dojść do połączenia komórek że nie wspomnę o zagnieżdżeniu komórki w macicy. Jeśli masz teraz jakieś objawy to tylko ciąży urojonej. Trzeba poczekać trochę dłużej.

Odnośnik do komentarza
Gość ZmartwienieNr1

A czy gdy nastę[uje w kobiecie zapłodnienie to pojawiają sie jakies objawy?? mozna to jakos poznac?
Bo mi przez dwa dni wydzielał sie biały, nie milo pachnący sluz, na koniec drugiego dnia juz nie pachnial. A 3 dnia juz jest bardziej przezroczysty.

Odnośnik do komentarza
Gość raz dwa trzy

jak brzydko pachnie to do lekarza, bo to może być infekcja. Chociaż zapach wygląd itd jest subiektywnym odczuciem.

Przezroczysty śluz to jedna z oznak płodności.

Możesz podać więcej danych. Długość cykli? którego dnia cyklu miało miejsce zbliżenie? Jakie było zabezpieczenie czy w ogóle było? Może będzie można coś wyliczyć.

Odnośnik do komentarza
Gość raz dwa trzy

jak następuje zapłodnienie to mogą ale nie muszą się pojawić objawy. Chociaż jak wypatrujesz ich już teraz to czy będziesz w ciązy czy nie to i tak je będziesz miała bo jak się boisz to wszystko będzie dla ciebie objawem ciązy.

Odnośnik do komentarza
Gość ZmartwienieNr1

Zbliżenie miało 26 grudnia, i na drugi dzien miałam troche śluzu przeroczystego rano, moze dlatego ze poprzedniego dnia partner mnie mocno podniecil. Miesiączki mam nie regularnie, raz 25 dni, raz 30, roznie. Uprawialismy petting, dotykal on tez mnie swoim penisem w okolicach mojej pochwy, ale nie wsadzil w nią nawet zoledzia, spermy tez nie bylo, ale obawiamy sie o preejakulat. Po poludniu 29 pojawil sie bialy brzydko pachnący śluz, i mala krostka na mojej waginie. taki sluz byl przez caly dzien 29 i 30, a wieczorem 30 zmienil sie na bezwonny, lecz nadal bardziej bialy niz przezroczysty, dzis do tej pory robi się on coraz bardziej przezroczysty ale nadal mozna odroznic ze jest to kolor tak jakby bialawy. Co wy o tym sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Gość raz dwa trzy

25 - 30 to s,ą cykle bardzo regularne. Nieregularne by były jakbyś miała raz 27 raz 72 raz 48 itd. Parę dni mogą się różnić do 2 tygodni chyba wtedy dopiero się mówi o nieregularności. Śluz przezroczysty może być lekko białawy może świadczyć o dniach płodnych, ale ten nieprzyjemny zapach jest niepokojący. Jeśli nie miało miejsce penetracja penisem tym bardziej wytrysk w pochwie to ryzyko ciąży jest niewielkie.

Na początek radzę zakupić jakiś żel do higieny intymnej i używać raz dziennie, a jak masz taki to zmien na inny

Odnośnik do komentarza
Gość ZmartwienieNr1

Teraz mam troche przezroczystego śluzu. Czyli moez tak byc ze jak miała miejsce ta sytuacja z moim chlopakiem to mialam jeszcze dni nie plodne?
I raczej ten sluz to nie jest niepokojem co do tej sytuacji intymnej z chlopakiem?? no ze moglismy wpasc?? bo ja mialam tak troche uniesioną pupe, ze moja "dziurka" byla tak okolo pod kątem 45 stopni do lozka. I czy ten preejakulat mogl sie zmieszac z moim sluzem (wtedy tym od poniecenia) i wplynac we mnie??

Odnośnik do komentarza

Jak ja to wszystko czytam, to mam wrażenie, że otacza mnie banda.... bez komentarza.
Dziewczyno, jak chcesz się dowiedzieć czy możesz być w ciąży, to najpierw napisz dokładnie KTÓREGO DNIA CYKLU miała miejsce ta sytuacja, a nie którego grudnia czy huk tam wie co.
A i nie zgodzę się, że cykle np przypuśćmy 28-34 dniowe są regularne, bo nie są. Cykl regularny, to cykl, który ZAWSZE trwa identyczną ilość dni. Przy nieregularnych cyklach ciężko jest określić dni płodne, bo przeważnie występują w połowie cyklu, a skoro różni się on ilością dni, to nie da się w ten sposób ich wyznaczyć... no i dlatego też są nieregularne. A różnica cyklów taka o np 20 dni w przód i w tył, to już jakaś patologia i zaburzenia w miesiączkowaniu, wtedy już trzeba się z lekarzem skonsultować.

Odnośnik do komentarza
Gość raz dwa trzy

Acha Poczytaj najpierw jakie odstępstwa sa przy nieregularnych cyklach, zapytaj lekarza. Jakby o regularności się mówiło gdy kobieta ma ZAWSZE taką samą ilość dni to ŻADNA kobieta na świecie nie miałaby regularnych cykli. A dni płodne można określić niezależnie od regularności tylko trzeba umieć obserwować a nie tylko liczyć. Dni płodne nie występują w połowie cyklu tylko owulacja przeważnie 12-16 dni przed miesiączką, którą jak tylko liczysz to nie wiesz kiedy tak naprawdę dostaniesz.

Odnośnik do komentarza

Witam:)
Objawy ciąży możemy podzielić na kilka grup. To czy jesteś rzeczywiście w ciąży musi stwierdzić lekarz ginekolog.
Do pewnych objawów ciąży zaliczamy:
1) Wyczucie tętna płodu przez lekarza.
2) Wyczucie ruchów płodu przez lekarza.
3) Uwidocznienie w badaniu USG pęcherzyka płodowego.
4) Podwyższone stężenie beta-HCG (najlepiej oznaczyć poziom w laboratorium, ponieważ testy ciążowe mogą dawać częściej wyniki fałszywie dodatnie).
Wszystkie inne objawy są prawdopodobnymi objawami zajścia w ciąże. Konsystencja śluzu, nie jest pewnym objawem zapłodnienia i proszę się tym nie sugerować.
Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Oczywiście 5 dni po stosunku nikt nie stwierdzi czy jest Pani w ciąży, proszę poczekać przynajmniej do następnej miesiączki i jeżeli będzie się ona opóźniać z tydzień, dwa- dopiero proszę odwiedzić ginekologa. Test ciążowy wykrywa ciąże dopiero po 2-3 tygodniach. Badanie USG 4-6 tydzień od zapłodnienia. Bicie serca można usłyszeć już w 10 tygodniu od zapłodnienia.
Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

No miałąm wyrosły mi dwie jeszcze inne głowy , ogl to zaczelam miec po siedem placów po kazdej stronie reki , moje serce zamieniło sie w mielonke , ktora po 3 tygodniu od zapłodnienia zamieniła sie w schabowego a nastepnie ewoluowała w kaszanke no co zaczelam miec okres przez tylek a nie tam gdzie powinien swa droge rozpoczynac , urosly mi uszy , jezykiem potrafie dotknac oka to jest mysle najwazniejszy objaw zaplodnienia no i samopoczucie to takie no non stop biegunki normalnie niczym amunicja co jeszcze no mdleje se czasem tak dla beki . Co jeszcze jest godne uwagi moje piersi dawały benzyne i mąż zaczął tankowac swoj samochod ,ludzie byli zdziwieni co moj glupi idiotyczny facet robi bylismy kiedys w hotelu pod namiotami no i ludzie jechali zatankowac samochody a on powiedzial ze ma stacje tuz przy sobie wzial mi cycka pomientolil i poszlo paliwo i nasz biznes rozwija sie kwitnaco tylko ze musze zachodzic w ciaze raz po raz rok po roku mam znowu w kroku jak to sie mowi no i u nas benzyna kosztuje jeszcze 3,29 za litr wiec zbijamy fortune. Pozdrawiam (puke)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...